Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek 13 évesen ciki...

Szerintetek 13 évesen ciki elveszíteni a szüzességet?

Figyelt kérdés

(13 éves lány vagyok,és van egy 25 éves pasi,akibe bele vagyok zúgva).. ő nem mer velem lefeküdni,mert anyáméktól fél,hogy feljelentik...( igaz a szüleim nem is tudják,hogy már megint beszélünk.)

Mit tegyek,hogy lefeküdjön velem? vagy még ne...?

Tudom hogy sok a korkülönbség...de na


2009. dec. 11. 16:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/84 anonim válasza:
Figyu ha anyirra le akkarsz vele fekudni akkor,mert is ne ,fekugy le vele akkár most azonal , de gondolj csak belle mik lesznek a kovetkezmenyei,meg eri neked? Vagya csak azert akkarsz vele le fekudni mert ő szeretné?akkar hogy is lessz gondold meg jol hogy mit is cselekszel.Remelem helyesen dontesz majd. 14/F
2010. jan. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/84 anonim válasza:
Ja es bocs a hejes irasi hibakert, nem az erosegem.
2010. jan. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/84 anonim válasza:
HAGYJÁTOK MÁR BÉKÉN!!!csak tanácstalan és kérdezni szeretett volna ha a sok k.csög b.aszadék paraszt le nem ribancozza.megmondjátok e hogy hol kérdezze meg szegény lány ezeket ha mindenki csak lek.urvázza????????gondolkozzatok már kicsit emberek!!!!!aki meg ilyen paraszt az inkább ne írjon semmit.-.-"
2010. jan. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/84 anonim válasza:
az utolsónak igaza van......részben
2010. febr. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!