Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek 13 évesen ciki...

Szerintetek 13 évesen ciki elveszíteni a szüzességet?

Figyelt kérdés

(13 éves lány vagyok,és van egy 25 éves pasi,akibe bele vagyok zúgva).. ő nem mer velem lefeküdni,mert anyáméktól fél,hogy feljelentik...( igaz a szüleim nem is tudják,hogy már megint beszélünk.)

Mit tegyek,hogy lefeküdjön velem? vagy még ne...?

Tudom hogy sok a korkülönbség...de na


2009. dec. 11. 16:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/84 anonim ***** válasza:
87%
Érzések?O.o? te csak rajongsz érte ,velemis szokott ilyen lenni,hogy azt hisezm szerelmes vagyok egy sokal idősebbe,de nem ! Ez ebben a korban normális én 14 vok,é pasim se volt is nem akarok semmit elsietni,ez a hapsi NEM SZERET TÉGED AZ TUTI!! csak örül,h van aki lecumizza ,ilyenkor szeretem a szüleimet,hogy megneveltek,hogy ne csináljak ilyen baromságokat! A nte szüleid el vannak butítva vagy nem is tom..ez szörnyű!! 13 évesen???Én vagyok lemeradva akorral vagy mi?O.o
2009. dec. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/84 anonim ***** válasza:
100%
Tekintsüónk el most azoktól a dolgoktól,amiket eddig írtak,(egyébként a legtöbbje nagyon jó volt, és valószínűleg kicsit tapasztaltabbak is irták,mint amilyen te vagy)és közelítsük meg más oldalról a problémát. Ő csinált valamit is neked, vagy csak te cidrizted le? Kényeztetett téged szájja,esetleg kézzel? Beszélget veled? Nevet veled együtt? Vagy mindig csak a lényegre tér. Amit érzel, az egyértelműen csak rajongás,egyfajta kapaszkodás egy idősebb férfibe.Talán nincs apukád?Elváltak a szüleid? Akkor szokott ez lenni. Figyelj ezt a legkomolyabban mondom. Belegondoltál hogy egy 25 éves, akinek életcéljai vannak, egyetemre/dolgozni jár, az mit akarhat egy 13 éves GYEREKTŐL?? Ne csinálj hülyeséget,de ugyis menni fogsz a saját fejed után. Ez a pasi csak meg akar téged húzni, finom zsenge szűk szűz puncit. 23 éves férfi létemre nem is értem az ilyen embereket. Azért erkölcseim vannak, és 16 alatt nem kezdek,és aki husoinéves létére gyerekekkel kezd,hát az vagy nagyon lúzer, és nem talál korabeli nőt, vagy pontosan tudja mit akar,meghúzni téged,aki simán lesz**ja,csak azt kell hazudnia neked hogy érez irántad valamit.Ez egy nagyon gonosz ember. Kicsim majd 4-5 év mulva térj vissza erre a kérdésre, amikor majd TÉNYLEG szerelmes leszel. Addig pedig foglalkozz azzal, hogy nemsokára középsuliba mész, és hidd el, később nem fogod megbánni, hogy nem tetted meg ezzel. Istenem undorító,hogy egyesek hogy kihasználják a másik ember naivitását. 23/F
2009. dec. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/84 anonim ***** válasza:
100%
amint odaadod neki magad (ne tedd!), nem fog keresni, el fog tűnni a színről. készülj fel, ezen gondolkozz el.
2009. dec. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/84 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen egy korodbelivel se akarj lefeküdni! Nem hogy egy 25 évessel! Rá ér ez még addig míg 17-18 éves leszel!
2009. dec. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/84 anonim válasza:
39%
kicsike nekem van annyi idős barátom mint neked .a tojás héj a seggeden...ááá...17L
2009. dec. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/84 anonim válasza:
100%
ne feküdj le vele mert ha ilyen korán kezded akkor később lehetnek pszihés problémáid vagy pedig egyre több fiúval fekszel majd le és mindenki qrvának fog tartani..bocsi:S,de ne tedd!
2009. dec. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/84 anonim válasza:
100%
Nem kell ennyire oltogatni szegényt..kicsi még és nem tudja felmérni,hogy mekkora "súlya" van ennek.Valószínűleg csak rajongasz érte és nem szereted,úgy ahogy az előzőkben írták.Szerintem ne tedd meg, később biztosan megfogod bánni! Aki meg 25 évesen egy 13 éves kislánnyal szórakozgat annak meg baj van az agyával vagy esetleg van egy kis pedofil hajlama..
2009. dec. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/84 anonim ***** válasza:
57%
sztem csak egy unatkozó kamasz srác...
2009. dec. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/84 anonim ***** válasza:
100%
ja meg ha télleg igaz ..figy..én is iszonyat szerelmes voltam egy pasiba 16 éves volt le akartam vele feküdni mert annyira szerettem és átbaszott elég durván..annyi szerencsém volt h előtte szakított velem mielőtt lefeküdtünk voltan... az én káromon sztem tanulj ne tedd meg !!!!hidd el meg fogod bánni!!!!!!!!!!!
2009. dec. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/84 anonim ***** válasza:
100%
jajj! tudom hogy mit érzel! korodbeli vagyok! csak nálam nem fajult el ennyire a dolog. sőt. az csak 1 kis pár hetes fellángolás volt! de azért elmondom a történetet mert sok minden megtudható belőle: még év elején beleszerettem egy 23 éves fiúba (neten keresztül szóval plátói volt) sokat tétováztam bevalljam neki. aztán megmondtam. ő csak vigyorgós fejjel írta "áá nem baj! legalább tudom hogy kedvel valaki" azután nem nagyon esett a dologról szó. most újra összefutottam vele és kiderült: lassan apa lesz! (a párja 20-30 éves) bár igaz más 1 netes szerelem meg egy mondjuk úgy élő de itt van a NAGY különbség! és tudod hogy mi? a haverom csak mosolygott az egészen és mára már babát vár a felesége. a te "párod" pedig csak a szexre hajt egy gyerektől... szerintem fellelhető a probléma! gondolkozz el milyen egy normális huszonéves és egy pedofil.
2009. dec. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!