Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek 13 évesen ciki...

Szerintetek 13 évesen ciki elveszíteni a szüzességet?

Figyelt kérdés

(13 éves lány vagyok,és van egy 25 éves pasi,akibe bele vagyok zúgva).. ő nem mer velem lefeküdni,mert anyáméktól fél,hogy feljelentik...( igaz a szüleim nem is tudják,hogy már megint beszélünk.)

Mit tegyek,hogy lefeküdjön velem? vagy még ne...?

Tudom hogy sok a korkülönbség...de na


2009. dec. 11. 16:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/84 anonim ***** válasza:
100%

Mit akarsz hallani? Ez gáz. Én 23 éves fiú vagyok. A normális érett lányok, akikkel találkoztam azok 24-25-26 évesek voltak. Velük éreztem azt, hogy szeretem őket, mert hasonló volt a szellemi színvonalunk. Megértettem őket. Egy 16-17 éves nekem már egyszerűen kevés. Nincs annyi élettapasztalata, mint nekem. Tök más dolgok érdeklik. Hát akkor még egy 13 éves!!!! El nem tudom képzelni, hogy komolyan kezdjek egy 13 évessel. A barátod nem gondolkozik éretten, ha ő megcsinálja.


Persze a te dolgod, azt csinálsz, amit akarsz. Azzal fekszel le, akivel akarsz. Helyesnek akkor sem helyes, és ki tudja mi lesz a vége. Nem tudhatod mit fog csinálni ha már lefeküdtél vele. Nem véletlenül törvényellenes. Szóval semmiképpen sem helyes.

2009. dec. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/84 anonim ***** válasza:
85%

Jaj de kis édes vagy, 13 évesen szívszeretet egy 25 éves után, szívem meghasad, hogy nem lehettek együtt:(

Aztán be ne sértődj, ha később ezért leribancoznak, igazuk lesz.

2009. dec. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/84 anonim válasza:
82%
13 évesen szex??? Na ne! Hova jut a világ így? Akkor egy 7 vagy 10 éves gyerekek is szexelhetnének,esetleg már az oviban a fogamzásgátlásról kellene előadást tartani! Ezt komolyan gondolod? Mert ha igen, az nagyon durva, szerintem!Neked még a tanulással, a barátnőkkel, meg még a játékokkal kellene foglalkoznod, nem egy 25 éves pasival!Arról egyáltalán van fogalmad, h mi az az óvszer? Mert arra is kellene gondolnod, h ne ess teherbe! Amúgy meg kiváncsi lennék, h ezzel a felfogással mi lesz Veled pár év múlva!És ti lesztek a jövő anyái és apái?? Hát...
2009. dec. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/84 anonim ***** válasza:
94%
Előzőnek: Valaki felnevelte őket. Ennyit a jövő apái meg anyáiról. A mostani apák és anyák nevelnek ilyen gyerekeket. Őket kell oltani!
2009. dec. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/84 anonim ***** válasza:
95%
16 évesen nem jönnék össze 21 év felettivel, nem h. még 13 évesen...-.- atyaúristen! igaz még nincs barátom, és nem volt, de ezt hanyagold... pláne h. le**opod... és csodálkozol h. a szüleid elleneznék... ilyen bácsikat hívják perverz pedofiloknak ... majd 10 év múlva összejöhetsz egy 25 évessell..
2009. dec. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/84 anonim válasza:
54%
Én még nem tenném de ha szeretitek egymást tessék, csak nehogy véletlenből is teherbe ess, mert akkor van a baj!!! Szerintem mondjuk a fiúnak kéne szolni, hogy mostmár szeretné ne te eröltesd, és, hogy mostmár nem retteg a szüleidtől :D !!! Jól gondold meg!!! Mert nincs vissza út, csak ha van egy időgéped de azt nem hiszem!!! :)
2009. dec. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/84 anonim válasza:
100%
Ha tényleg szereted, mért akarod bajba keverni???? Ugyanis, amire készül, az bűncselekmény, amiért több évet kaphat és nem tudod, mi vár rá a börtönben, hogy bánnak a pedofilokkal. Ha magadra nem is gondolsz - bár kellene, mert fiatal vagy még hozzá - akkor nézd azt, hogy ő ezért nagyon megütheti a bokáját! Elég, ha csak egy ember megtudja a környezetedből és normális felnőtt, akkor az rohanni fog a rendőrségre. Veszélyes játékba kezdtél! Gondold végig!!!
2009. dec. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/84 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj. Ez a te életed. Fölösleges feltenned ezt a kérdést ide, ha egyszer úgyis meg akarod tenni, akkor meg fogod tenni. Nem vagyok az anyád (hála istennek) nem mondhatom, hogy ne tedd. Az én véleményem, hogy a szex-szel várj még pár évet. De, ha mindenképpen most fekszel le a fiúval akkor nézz utána a védekezéseknek, hogyan kell használni az óvszert, milyen fogamzásgátlók vannak, mi az az abortusz és hogyan működik, mennyire veszélyes ilyen fiatalon szűlni, meg ilyeneknek. De mindenképpen védekezzetek.

De, ha mindenki leribäncozik és végigmegy rajtad a világ azon ne csodálkozz.

2009. dec. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/84 anonim ***** válasza:
32%
Jók is az ilyen ribanc csajok. Kár, hogy nem volt dolgom eggyel sem fiatal koromban. Sokkal érettebb lennék...
2009. dec. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/84 A kérdező kommentje:

NEM VAGYOK R*B*NC

én szeretem. ne nézzétek mindennek a rossz oldalát.

aki eddig már csinálta abbol k*rv* lett?

-nem

2009. dec. 11. 17:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!