Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek 13 évesen ciki...

Szerintetek 13 évesen ciki elveszíteni a szüzességet?

Figyelt kérdés

(13 éves lány vagyok,és van egy 25 éves pasi,akibe bele vagyok zúgva).. ő nem mer velem lefeküdni,mert anyáméktól fél,hogy feljelentik...( igaz a szüleim nem is tudják,hogy már megint beszélünk.)

Mit tegyek,hogy lefeküdjön velem? vagy még ne...?

Tudom hogy sok a korkülönbség...de na


2009. dec. 11. 16:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/84 anonim válasza:
100%
meg fogod bánni és nehogy azt hidd,hogy majd minden tökéletes lesz...
2009. dec. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/84 anonim ***** válasza:
30%

hát én nem azt mondom hogy tedd meg, mert valószínű, hogy csak megdugni akar, vagy pedig pedofil.. én is hasonló helyzetben vagyok. :( a barátom 18 én pedig 3honap mulva 14 és 1 hónapja vagyunk együtt és már lefeküdtünk. ő azt mondta, hogy mióta velem van nem is fontos neki a szex, és tényleg általában ha találkozunk, elmegyünk ide-oda, kocsikázunk meg hasonlók :D és azt mondta, hogy ha feljelentik az sem érdekli, mert nem fog velem emiatt szakítani. szóval szerintem én nyugodt szívvel elhihetem neki hogy szeret és énis szeretem őt.. :) bár igaz hogy kicsit betegesnek tartják meg tartja magát amiért "aranyos kiscsajokra" bukik : D de már megvan szokva :) szóval.. :)

szerintem akkor feküdj le vele, ha késznek érzed magad rá, ha tényleg SZERELMES vagy belé és nem csak fellángolás, és ha biztos vagy benne hogy ő is szeret és nem csak meg akar b*szni.

szall.. gondolkodj. ügyes legyél

2009. dec. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/84 anonim ***** válasza:
42%
16.54 vagyok AJÁNLOM FIGYELMETEKBE A MONDATOM UTOLSÓ RÉSZEIT .-sok sikert.
2009. dec. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/84 anonim ***** válasza:
3%

Szánalmas szinte az összes válaszoló!

Hogy a jó büdös fr*ncba lenne hülyeség 13 évesens szexelni????

Annál jobb minél kroábban,hülye álszentek...

Az hogy 25 évessel fekszik le abba nincs baj,de mit jelentsen az hogy 13 évesen nem szabad szexelni?Hogy a jóégbe ne... a törvény meg le van sz*rva,legalább ha a csajnak nem tetszik vmi akkor feljelenti a pasit

2009. dec. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/84 anonim válasza:
80%
hát már bocs de ez elég szánalmas..
2009. dec. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/84 anonim ***** válasza:
75%
pfff jaja eléggé..de ez a kis csitri is hisz lecumizta.mondjátok itt h kicsi még meg nem érti..a francokat akkor meg minek ment bele? álszent kis k*rva már bocsi.ne csodálkozz ha 2-3 év múlva te leszel a város kis ringyója akin mindenki átment
2009. dec. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/84 anonim válasza:
100%
Csak egy jó tanács,keres magadak egy 14 15 év körüli fiut és ne egy 25 éves pedofilon járjon az eszed,mert ebből semmi jó nem származhat. HA netálan mégis le feküdnél vele és ez ki is derülne akkor mint azt már sokan irták, Mid a ketten rá b..sznátok mivel téged mindenki egy útolsó sarki k..vának tartana és a szüleid is ne mongyam mijen véleményel lenének rólad,a "barátod" meg mene a dutyiba kb 4 5 évre ahol semmi jó nem fog várni rá. ezért még ha pénzt is ajánl akkor se fekügy le velle.Inkább felejsd el egy életre.Igy legalláb mind a kettőtöknek normális élete lehet ezután.
2009. dec. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/84 anonim ***** válasza:
61%
Inkább keress magadnak egy 80 évest, a 25 éves túl fiatal.
2009. dec. 13. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/84 A kérdező kommentje:

Köxx aki jó segítségett adott..aki meg nem és csak roxxra gondolt az menjen a francba. már bocs. ti csak azt hiszitek hogy 18 év után lehet valaki igazából szerelmes. hát lehet hogy kicsi vagyok...és? attol még vannak érzéseim...

és szeretem..csak már nem annyira

2009. dec. 13. 12:38
 60/84 anonim ***** válasza:
91%
de figyi ,lehetsz szerelmes,de mennyit vagy ezzel a hapsival? az igazi szerelme nem csak a ba..ásból áll!
2009. dec. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!