Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az ciki ha egy 18 eves fiu...

Az ciki ha egy 18 eves fiu meg szuz? De fel elvesziteni mert 15cm a penisze es fel, hogy nehogy szegyenbe maradjon.

Figyelt kérdés
2008. okt. 26. 16:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki ha ennyi idősen szűz vagy még. Ha egy normális lányt fogsz ki akkor az még örülni is fog neki. a 15 cm meg teljesen átlagos!!! meg lesz vele elégedve a barátnőd, ne aggódj és ne szégyeld ez miatt magad. Amúgyis nem a méreteid miatt fog szeretni
2008. okt. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Egy normális lány elképesztően boldog tud lenni azzal a ténnyel, hogy a pasija nem döntötte meg élete során minden második lotyót X) És a 15 cm nagyon jó!
2008. okt. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyetertek a 15 centi atlagos, egyaltalan nem kicsi. Nem ettol fugg, hogy jo leszel-e az agyban.

En 18 voltam a parom pedig 21 amikor elvesztettuk, ugyhogy meg nem vagy elkesve sem. Ne gorcsolj ilyesmin.

2008. okt. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, sőt én örülnék is neki :) A Kedvesemnek én vettem el a szüzességét 19évesen :) A 15pedig nem gáz, az exemnek 12cm volt 23évesen...
2008. okt. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

egyaltalan nem ciki, hogy 18 evesen szuz vagy. sot, a megfelelo lany biztos ertekeli, hogy nem fektetett meg minden csajt a baratja! a penisz mereterol meg: a huvely "

kb. 10 cm hosszú, 4-5 cm átmérőjű, elölről hátra összelapított, rugalmas, izmos cső a szűzhártya mögött" tehat semmi gaz a 15 centivel, az ennel hosszabb mar altalaban fajdalmat okoz.

2008. okt. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
hátte hülye vagy mábocs én 23 voltam miko először dugtam a farokméret meg télleg nem számít hiszen gondolj csak bele az ujjad milyen hoszú szentem nincs 15 mer ha csak ujjazod a csajt(jóhelyen) akkor tuti elélvez egy 15 centis faroktól meg pláne csak az iramot kell bírni és baj nincs
2008. okt. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem ciki: ) nyugodj meg az előttem lévők már leírták:) a lányok többségének biztosan nem a méret számít.. az a lényeg, h szeressd:) és ha ő is viszont szetet akkor ez teljesen lényegtelen!!!

a 15 cm ideális:) sok sikert!

2008. okt. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyáltalán nem ciki:)Én is 18 voltam a párommal..és neki is 15 cm ;)és nagyon jó vele, teljesen ideális:D:D...van több barátnőm is akik voltak már egy két nagyobb mérettel megáldott pasival de még sose volt orgazmusok...ugyh hidd el nem a méret a lényeg:D

2008. okt. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
26%
Aki ilyen hülye, az meg is érdemli, már bocs, ne légy már barom öcsém :D
2008. okt. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nem akarsz a pasim lenni?? 16? csaj? XDXD
2008. okt. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!