Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek 13 évesen ciki...

Szerintetek 13 évesen ciki elveszíteni a szüzességet?

Figyelt kérdés

(13 éves lány vagyok,és van egy 25 éves pasi,akibe bele vagyok zúgva).. ő nem mer velem lefeküdni,mert anyáméktól fél,hogy feljelentik...( igaz a szüleim nem is tudják,hogy már megint beszélünk.)

Mit tegyek,hogy lefeküdjön velem? vagy még ne...?

Tudom hogy sok a korkülönbség...de na


2009. dec. 11. 16:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/84 anonim válasza:
szerintem jó gépzsíros fasszal dugjon meg és közbe hiívd fel muterod hogy anya leszoptam de nem volt neki elég most dug!!
2009. dec. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/84 anonim válasza:
ne ted ezt!ha majd egyszer érettebb leszel és eljön a szex ideje,majd az aKkori fiud rájön h egy kis ribi vagy!meg amugy is mivan,ha csak kihasznál?sőt,szerintem BIZTOS!de a te dolgod,ha ép eszed van felfogod,ha nem akkor jól dugjon meg,azt szüljél neki egy halom gyereket!
2009. dec. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/84 anonim ***** válasza:

Bocs hogy megkérdezem de miota vagytok együtt?

Ha több mint2honap akkor nekem csak ennyi a véleményem:

Azt hiszed hogy egy 25éves pasi kibirja sex nélkül 2 honapot, fölleg ugy hogy van barátnője?(te).

Na nee már! egy érett pasi 2hetet alig bir ki.

Szerintemár rég megcsalt.

Ja és még valami te 13éves vagy ő 25=12év kor különbség.

Szerintem nem szeret csak izgatja hogy vele veszitenéd el a szüzességedet.

És ha még ezzel dicsekedne is a haverjainak akkor fasza gyerek lehet.

Kicsit gondolkodj ezen.

13évesen még korai.

2009. dec. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/84 anonim válasza:
ne!!ne feküdj le vele!én most nem fogok itt r.ibancozni meg q.váznimert semmi értelme.de ne feküdj le vele!!!!nem hiszem hogy ne tudnál élni anélkül hogy lefeküdj vele!hidd el csak ki akar használni!!lefexel vele aztán szépen otthagy.én hallottam már olyanról is hogy egy idős férfi lefeküdt egy sokkal kisebb lánnyal és utána elment a szüleihez és azt mondta nekik hogy a lánya megerőszakolta!!meg ha nem is tenne iet.tuti otthagyna!értsd meg te másra nem kellesz neki csak arra h az ágyba vigyen!!ha lefexel vele és otthagy az iszonyú nagy összeomlához vezet!!nagyon kikészülnél.gondolj bele hogy van valaki és nem lehet a tiéd akkor mennyire fáj a szíved.ha otthagyna te meg szépen lefeküdtél vele akkaor nagyon összeomlanál!!ne tedd meg szerintem.már az sem helyes hogy le**ptad.jó most nem vagyok itt neked senkid hogy megmondjam h mit csinálj de fogad meg:ne feküdj le vele!!!!!!!!am meg is érteném a szüleidet ha feljelentenék!ezzel nem bántani akaralak csak megpróbálni jó útra téríteni.és gondolj bele hogy ezzel csak neki tennél rosszat mert ő menne a börtönbe!!!szerintem fogabb meg és nem menj még az ágya közelébe se!!szija!
2009. dec. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/84 anonim válasza:

0:42 es vok.

amúgy is nagy a korkülömbség ami igazából nem nagyon számit ha szeretitek de TÉNYLEG szeretitek egymást de szerintem ne menj bele a szexbe!!

2009. dec. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/84 A kérdező kommentje:

oke köszi 0:42-es:D:D és mindenki másnak aki nem egyből csak ler*bancozni tudott.

Hát kb. 5 hónapja ismerjük 1mást. és kb 2hónapot jártunk.most jelen pillanat nem beszélünk...a családom miatt.

2009. dec. 15. 15:13
 77/84 anonim válasza:
Nem is baj. Ugy hogy felejsd el minél hamarabb az lesz a leg jobb mindketőtöknek.
2009. dec. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/84 anonim válasza:
Legaláb is az én véleményem szerint.
2009. dec. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/84 anonim ***** válasza:

ne feküdj le vele,

utolsó tanulj meg sztem előbb irni :D

2009. dec. 23. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/84 anonim ***** válasza:
Sok ribanc van már mész közéjük?
2010. jan. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!