Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 28 évesen még szűz vagyok,...

28 évesen még szűz vagyok, lehet ez vonzó nőknek vagy titkoljam?

Figyelt kérdés
Keresem én, de egyre fusztrálóbb már, hogy senkinek nem kellek, önbizalmam már valahol a pokolban jár pasiként nehéz ezt megemészteni, hogy nekem miért nem, másoknak meg könnyen lesz kapcsolata, mit tehetnék? Mit javasoltok?

#szűz #vonzódás #titkoljam
2013. márc. 30. 15:12
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
86%

Miért nem érted meg te szerencsétlen, hogy senki nem kíváncsi a hatalmas "okosságaidra".Ha te egy erkölcstelen nyomorékként akarsz élni tegyed, de van akibe több szorult.

Unalmas és hányingerkeltő már ez a minden kérdésnél bejátszott szánalmas ömlengésed.

Én amúgy nemhogy értékelném, hanem egyenesen olyan férfit keresek, aki nem dugogatta mindenfelé, a lehető legideálisabb ha csak velem lenne, taszít az osztozkodás tudata, szerintem a csak egy emberrel(az igaz szerelmeddel)való szexelés a menő és letojom ki mit gondol.Nálam nem létezik a "kiélés" a "jaj szerezzünk tapasztalatot" stb. Azzal akarom megosztani magam, aki tényleg érdemes rá.Előfordulhat, hogy mégse jön össze elsőre de törekedni kell rá az a lényeg.

Ja és nem egy rondaság vagyok, akinek csak ez jutna, kifejezetten jó nőnek szoktak tartani.

Csak bíztatásul írtam le ezeket:D

23l

2013. márc. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
44%

Bármilyen hányingerkeltő, mégis ez a nagy igazság. :D

A kérdező se kellett senkinek, és szerinted miért? Tisztán látják rajta, hogy nem pinamágnes.

2013. márc. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
100%
Ide is leirom azt, amit nemreg egy masik hasonlo kerdeshez leirtam. Lehet ugyanaz a kerdezo, nem tudom. Tehat ket szuz fiuval is volt komoly kapcsolatom, az egyikkel meg most is tart, aki mar 30 volt amikor jottem en. Mindket esetben jol birtak, nem 1 perces volt az egesz, es nagyon jo volt nekem is, nekik is. Ha nem mondtak volna, hogy szuzek, nem gondoltam volna ra. Nekem nincsenek orgazmus problemaim, igy nem okozott gondot, hogy mindkettonknek jo legyen. Persze sok nonek problemat okoz eljutni az orgazmusig, nekik nyilvan egy szuz fiu nem javit a helyzeten, de ez nem a fiu hibaja. Egy frigid no kezeltesse magat, es ne a ferfit hibaztassa!
2013. márc. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
92%
Tehát ha a csajok alapból kerülik a szűz fiúkat, és hagyják őket megrohadni, akkor mindenki szűz és mindenki megrohad? Vagy akadnak olyanok, akik úgy születnek, hogy már az anyaméhben elvesztették a szüzességüket... ? oO
2013. márc. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 LeftBehind ***** válasza:
68%
54.Nem,vannak olyanok,akik 14-18 éves korukban túlesnek a dolgon,vagy ha nem is,legalább olyan környezetben nőnek fel,ahol senki nem kérdőjelezi meg a férfiasságukat emiatt.
2013. márc. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 Sertés ***** válasza:
95%

Hülyeség titkolnod, mert kb.: 1 perc alatt rájön, hogy az vagy. De ne foglalkozz vele, mert ha ráparázol, még föl sem fog állni.

Esetleg, ha nem vagy lelkizős típus, lehet tényleg kéne egy „felhozó edzés” egy hivatásossal?

Ami pedig a korodat illet ne izgulj, nem egy nálad jó tízessel idősebb szüzet ismerek, akik persze "remekül" titkolják...

2013. márc. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a terjedelmes válaszotokat, de miattam ne vitázzatok! Sok jó tanácsot kaptam, kivétel a hivatásosokat. Nem veszem igénybe őket az tuti! Félni félek nem lesz olyan nő kinek kellenék, de azért mert szűz vagyok még az nem jelenti azt nem érzem magam férfiasnak. Sok pozitív választ adtok és jó ötleteket! Tényleg hálás vagyok! Nem mertem írni elsőre mert cikinek találtam de őszintén nem bántam meg belevágtam a kérdésbe.
2013. ápr. 1. 03:19
 58/63 ivilicious ***** válasza:
100%

nekem bejönne eg szűz psi,vagyis igenis meg nem is.

egy az,h ennyi idősen vmi komoly probléma lehet, és lehet,h ha elveszti velem,akkor már másra is meg fog indulni...másokra is kíváncsi lenne

de előnyös olyan szempontból,h fullra az enyém és csak az enyém volt

2013. ápr. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 A kérdező kommentje:
Semmi probléma a legtöbb szűz pasival csak vagy magas a mérce vagy félénkek. Ennyi az ok én így gondolom. A másik hogy én örülnék annak 28 évesen ha lenne komoly barinőm és meg is becsülném nem pedig futnék másik csaj után a kíváncsiság miatt. Nem ér annyit!
2013. ápr. 18. 04:52
 60/63 anonim válasza:
Szia! Az egyik korábbi hozzászóló vagyok. Ha még aktuális, tényleg inkább várd ki az időt, amíg te is megtalálod azt, akivel tényleg igazán komolyak a szándékaid, semmit nem vesztesz vele, ha a házasságkötés után történik meg az első.
2014. nov. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!