Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 28 évesen még szűz vagyok,...

28 évesen még szűz vagyok, lehet ez vonzó nőknek vagy titkoljam?

Figyelt kérdés
Keresem én, de egyre fusztrálóbb már, hogy senkinek nem kellek, önbizalmam már valahol a pokolban jár pasiként nehéz ezt megemészteni, hogy nekem miért nem, másoknak meg könnyen lesz kapcsolata, mit tehetnék? Mit javasoltok?

#szűz #vonzódás #titkoljam
2013. márc. 30. 15:12
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
50%

,,szerintem ne titkold és prostihoz se fordulj,hiddel hogy lesz valaki aki még örülni is fog hogy ő neked az első :)

L"


Lehet, hogy te nem vagy tisztában vele, de nem lesz, és nem is létezik olyan nő, aki örülni fog a szüzességének. Olyan világot élünk, ahol mindenkinek dugnia kell, különben nem nézik semmibe az illetőt. Tapasztalat beszél belőlem, szóval eléggé tájékozottnak mondhatom magamat.

2013. márc. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
62%
Fura helyzet de sztem próbálkozz továbbra is! :) akár regisztrálj társberesőre, neked is szükséged lenne már valakire! :) biztos nem vagy csúnya csak túl félős .D: egy18 éves Lány
2013. márc. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
32%
Inkább fizessen be először kb. 8-10 prostinak, és így lesz bátorsága, és kellő tapasztalata ahhoz, hogy nyugodtan neki álljon a párkeresésnek.
2013. márc. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 A kérdező kommentje:
Köszi megvédesz! Sajnos ez nem szerencse kérdése :(! Egyszerűen valami olyan van ami miatt nem vagyok az a megnyerő alak. Maximum csak barátnak kellettem mindig! De aki tetszik és vonzó arra nehezen lehet csak barátként nézni. Sajnos érzelmeim és a testem is reagál rá akaratom ellenére.
2013. márc. 30. 16:06
 25/63 anonim ***** válasza:
42%
Elmész néhány prostihoz, máris rendben leszel, és tudod is majd kontrollálni magadat testileg is. :)
2013. márc. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
83%
Annyira rossz helyzetben meg nem vagy, mert egy csókon már túlestél. ;-) Én mit mondjak úgy, hogy mindjárt 25 leszek, és az se volt meg? Pofám nincs ismerkedni magamtól se nőkkel emiatt, mert körberöhög, és leköp mindegyik, amint kiderül, hogy nem vagyok mester.
2013. márc. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim válasza:
76%
Ne titkold úgy is észre veszik hát nem értem mi azzal a baj mondjuk én jóval kisebb vagyok szóval....
2013. márc. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 A kérdező kommentje:
Nem is mertem volna gondolni ennyien járnak a cipőmben! Csókot is ő akarta ő kezdeményezett de hozzá teszem a legjobban hozta fel! Ő tudta hogy sosem volt semmi. Sétáltunk, idővel leültünk és megkérdezte miért nem merek a szemébe nézni? Belenéztem és tudtam mit akar. Megcsókolt! Eszméletlen érzés volt és szinte repülni tudtam volna akkor. Folytatás azért nem volt mert volt pasija és természetesen laza 276 km-re lakott tőlem. Ez mind utólag derült ki. Szép emlék!
2013. márc. 30. 16:24
 29/63 anonim ***** válasza:
81%

A vonzalom nem "szerencse" kérdése.


Miért nem kérsz valakitől tanácsot, hogy mit csinálsz rosszul ismerkedésnél? Most nem feltétlenül PUA-tanfolyamokat propagálok, mielőtt valaki nekem esne, hanem megkérdezni pár nőknél sikeresebb havert, hogy ők hogy csinálják, vagy velük bulizni menni.


A szüzességre meg nem jönnek rá, mert vagy jó leszel az ágyban (mert már van egy "alapműveltséged" a szexhez, és ami még fontosabb, egy egészséges hozzáállást is kialakítasz a témával kapcsolatban) vagy "rosszabbik" esetben azt mondod, hogy kijöttél a gyakorlatból. Nagy dolog, lányokkal is előfordul.

2013. márc. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
67%

,,A vonzalom nem "szerencse" kérdése."


Vagy vállalható, és javítható külsővel születik valaki, vagy súlyos deformitással. Utóbbi szerinted hogy tudna vonzalmat kelteni spontán, ha már eleve ijesztően néz ki?

2013. márc. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!