Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » (TANÁCSOT! ) Hazudtam, hogy...

(TANÁCSOT! ) Hazudtam, hogy nem vagyok szűz pedig az vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hazudtam hogy nem vagok szúz pedig az vagyok én nem szereték beéégni mert láttam már kérdéseket és elvileg pár másodperc és elmennék ha elötte kiverem 3x-4x akkor bírnám az első aktust kb 20percig?

2013. márc. 30. 11:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
mond el a igazat,különben nagy égés lesz
2013. márc. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Most már semmit:DD Hagyd hagy menjenek a dolgok a maguk útján és reménykedj, hogy a barátnődnek van némi humor is a tarsolyába-cseppnyi intelligenciával társitva.Fogja tudni kezelni a helyzetet a barátnőd, nyugi:DD
2013. márc. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Mi van?

3x-4x kivered és utána húsz percig bírod?


Akkor te rosszul vagy bekötve.


Inkább viseld a hazugság következményeit.

2013. márc. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Inkább mond meg hogy nagyon sajnálod de nem voltál vele teljesen őszinte, mivel féltél hogy kinevet majd, de még szűz vagy.
2013. márc. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, mert úgyis rájön majd. Bár ha van egy kis esze, megért téged. Hajrá.
2013. márc. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Minek hazudtál? Most azt fogja hinni, hogy béna vagy, pedig csak szimplán szűz. Mondd meg neki az igazat. Nem tudhatod előre, hogy meddig bírod, hiába vered ki előtte, teljesen más egy vaginába dugni. Inkább menj el hamar, mint hogy fel se álljon, mert már kifárasztottad előtte. Amúgy az én első szűz pasim 1 órán át bírta az elsőnél, de el se ment.
2013. márc. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nem tudom cikinek tartottam me ghülyének is érem magam hogy 17évesen fiú létemre szűz vagyok.. de ha oda kerülne az alkalom akkor befogom neki vallani de tuti kifog nevetni.. de meg is érdemlem.
2013. márc. 30. 12:22
 8/15 A kérdező kommentje:
izgulnom se kéne nem?
2013. márc. 30. 12:25
 9/15 anonim ***** válasza:

Mi ciki vagy mi van?

17 év az még talán kicsit korai is, de inkább pont oké.


Nem tudom a lányok hogy állnak a dologhoz, de biztos máshogy viselkedik, megértőbb ha tudja, hogy még nem voltál nővel, már csak ezért is érdemes bevallani, különben esetleg túl nagy lesz az elvárás.

2013. márc. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

jesszus miért lenne már ciki 17 évesen? :D barátom szűz volt 18 évesen, hát aztán? :D én pl. pont hogy örültem hogy nem ment végig előttem 20 csajon, hanem én voltam neki az első :D mondd meg a barátnődnek nyugodtan :D

18L

2013. márc. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!