Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16 éves lány vagyok és most...

16 éves lány vagyok és most készülök lefeküdni a barátommal aki szintén szüz. Tudnátok nekem pár tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit nagyon szeretek és kölcsönös is ez a dolog nagyon jól kijövünk egymással. Már 4 hónapja tart ez a dolog, és mind2-en akarjuk a dolgot, de én mégis félek több dolog miatt is. Az egyik, hogy még ő is szüz 18 éves, és tényleg nem csak azért kellek neki de nekem vannak gátlásaim, mert egyáltalán nem nagyok a melleim és ő mindig a formás mellekre hajtott, és mondja ő hogy nem érdekli de engem nagyon, hogy ha oda kerül a sor akkor ne érezzem ugy hogy e miatt valami nem oke, a másik az hogy mennyire fog fájni, és hogyan tudnám elengedni magam, hogy ne parázzak mikor majd oda kerül a sor! Nagyon megköszönném ha írnatok, hogy mit tanácsolnátok!! :)
2008. jún. 26. 00:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Pettingeltetek ? Mert ha nem akkor inkább azzal kellene kezdeni... ha meg igen, akkor nem értem a mellel kapcsolatos félelmeidet.


Fájdalommal kapcsolatban nem akarok hazudni, vszínűleg fájni fog egy kicsit az első, és nem is vszínű hogy már akkor lenne orgazmusod, de idővel és gyakorlással sokkal jobb lesz a szex.

Elengedésre meg annyit mondok hogy szeret és a szex egyébként is az egyik legjobb dolog a világon, akkor minek idegeskedni. Csak veled lesz, csak téged akar és csak rád figyel.

2008. jún. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne azt várd,hogy fájni fog, mert akkor ideges leszel. :) Én egyáltalán nem féltem, és nagyon jó is volt, nem fájt, és eljutottunk mindketten a csúcsra majdnem egyszerre... Ellazulni úgy tudsz rendesen, ha már előre letisztázod magadban a félelmeidet. Mivel úgy szeret,ahogy vagy, nem fogja nagyon érdekelni a mellméreted. És fordítsatok sok időt az előjátékra, mert a szex nem csak az aktusból áll. Ezek a legfontosabbak. :)
2008. jún. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt főleg úgy tudod megcsinálni, hogy elengeded magad és nem parázól :) Ha módszereket akarsz erre, akkor thai.chizz, vagy meditálj, de sajnos egyiket sem tudom, hogy megy, szóval kénytelen leszel magadat megnyugtatni :)

Amúgy meg 4 szűz lánnyal voltam eddig és egyik sem sikoltozott a fájdalomtól, sőt, 2 egyáltalán nem érezte.

A mellek meg magában az aktusban viszonylag kevés szerepet játszanak, a nagy mellek meg nagyrészt nem formásak, csak melltartó tartja...

2008. jún. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Nos, elég egyszerű a dolog. Teremtsétek meg a megfelelő romantikus környeztetet, és hidd el, szép lesz, nem a melleiden múlik! Annyit tehetsz, h nem háton fekszel, mert úgy ugyebár kisebbnek tűnik.. habár te tudod.

A lényeg, hogy felizgasson, mielőtt belédhatol. Ha nem leszel nedves, (csak) akkor fog fájni. Tehát húzzátok egymást :)

És ha elfogadsz egy jó tanácsot, előtte elégítsd ki a barátod (akár orálisan akár nem), és akár ő is téged, így amikor belédhatol nem fog egyből elmenni :)

Egyébként meg engedd el magad... Tegyetek be egy klassz CD-t és csak rá koncentrálj. Végig csókolozzatok, és ha nem muszáj ne is nyisd ki a szemed.

Sok szerencsét, érezzétek jól magatokat!

2008. jún. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Csak annyit szertnék hozzáfűzni, hogy használjatok síkosítót (vizes alapút) mert akkor könnyebb a behatolás.

Nem mindenkinek fáj és nagyon változó hogy emnnyire, szóval erre nem érdemes ráparázni, ne gondolj rá, úgyis csak ott fog kiderülni, hogy mennyire fáj vagy fáj-e egyáltalán.

A másik meg ha szeretitek egymást akkor nem számít mekkora a melled, a kis mell is lehet szép, szóval ez nem mérvadó ha szerelmes az ember, és a pasid is zavarban lesz avlószínűleg, lehet jobban mint te, szóval nem érdemes ilyenekkel foglalkozni.

Ja és számíthatsz arra, hogy mivel neki is ez az első, és most érzi csak meg milyen jó dolog ez, lehet hogy 2 perc alatt elmegy és akkor méginkább zavarban lesz, szóval nyugi. És tényleg jó lenne ha a pettinggel kezdenétek elsőre.

Ja és ne számíts arra hogy elsőre annyira fogod élvezni, meg hogy már a 2. aktusnál orgazmusod lesz, általában nem így van, van ilyen is, de nem ez az átlagos, ugyanis a szexet is tanulni kell és ki kell ismerni saját magatok és egymás testét.

2008. jún. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
szia! ne félj attól hogy lenéz mert kicsi a melled az enyém sem nagy és őt nem érdekli! ja és nem fáj csatlakozom az előtte szólókhoz lazulj el és hosszan húzzátok el az előjátékot! nagyon szurkolok neked hogy sikerüljön :) és nyugi jólesz ;)
2008. jún. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%

a fájadolomra: tudok egy jó módszert, amit már az ókortól kezdve használnak a nők (csak mostanság valahogy nem eszélnek róla)

Szóval ugyebár a szűzhártyán érintetlen állapotában is van lyuk/lyukak, hogy a menstruációs vér távozni tudjon.

Namost. Fogsz egy kistükröt, megnézegeted jól magadnak, találd meg a lukyacskát.

Aztán nyálazd be a kisujjad, és próbáld meg bedugni. Nem valószínű, hogy fájni fog. Ha megvan, mozgasd ott egy kicsit, aztán húz ki. Ugyanezt megcsinálod mondjuk a középső ujjaddal (valamivel vastagabb, a lényeg a FOKOZATOSSÁG!), majd a hüvelykujjaddal.

Ha ez már megy, megpróbálod két ujjal, és azt is mozgatod egy kicsit.

Így már megfelelő méretűre ki lesz tágítva a hártya nyílása, a fiú behatolása nem szakít semmit, tehát nem fáj.

Nekem nagyon bejött :)

Tudom ajánlani minden lánykának.

2008. jún. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Szia

és ami a legfontosabb, ne feledkezetek meg a védekezésről sem. Irass föl tabletát mielőtt lefeküdnél a barátoddal, és kezd el szedni, vagy föltétlen használjatok óvszert.

2008. jún. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tanácsok... Hosszú előjáték, és ne törődj semmi mással. A környezet lehetőleg olyan legyen amilyenben el tudsz lazulni. Ha ebben segít a zene, rakjatok be valamit, ha zavar semmiképp. A tágítós módszer közösen is alkalmazható, aktus előtt. A fokozatosság abban is érvényesüljön, hogy ne egyből a közepébe a dolgoknak, hanem pl. csókolózás, ölelkezés, lassan tovább. A melled miatt ne aggódj, a férfiak az épphogy tenyérbeillő melleket szeretik legjobban, ráadásul a tiédért rajongani fog mindenképp (nekem kicsi a mellem, és szerintem nem is szép, de az öszes barátom imádta eddig). Hogy legalább ezen ne görcsölj, a védekezést semiképp se felejtsétek ki a képből. Ha óvszert fogtok használni, kifizetődő beruházás venni párat és banánon vagy uborkán gyakorolni a felhelyezést (nem minden hülyeség ami a filmekben, pl. a Csajok a csúcsonban van). Mindenképp csak akkor csináljátok ha már nagyon nagyon akarod, úgy felizgatott, és tényleg nem rossz ötlet az sem ha előtte kielégíted a barátod. Így valószínűleg elég nedves leszel és megfelelő izgalmi állapotban, nem fog fájni (vagy legalábbis nem annyira hogy az élvezet ne múlja felül), plusz nem fog két lökés után elsülni.
2008. jún. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem értem ezt a "mell fóbiát". Nem látta még a melleidet?? Akkor hogy akarok lefeküdni egymáásal? Nem kell rögtön beleugrani a mélyvízbe! Szép fokozatosan kellene ezt csinálni! Először csak petting, simi-simi meg ilyesmi. Komolyan nem értem.


Az első alkalomról meg annyit, hogy én is így voltam, tehát mindketten szüzek voltunk. Hát ne számíts oriási eseményre. Szerintem inkább lelkileg lesz szép élmény, mint szexuálisan. Az, hogy mennyre fáj, teljesen egyénfüggő. Lehet, hogy nagyon fájdalmas lesz, de lehet, hogy nem lesz semmi különös.

2008. júl. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!