Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16 éves lány vagyok és most...

16 éves lány vagyok és most készülök lefeküdni a barátommal aki szintén szüz. Tudnátok nekem pár tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit nagyon szeretek és kölcsönös is ez a dolog nagyon jól kijövünk egymással. Már 4 hónapja tart ez a dolog, és mind2-en akarjuk a dolgot, de én mégis félek több dolog miatt is. Az egyik, hogy még ő is szüz 18 éves, és tényleg nem csak azért kellek neki de nekem vannak gátlásaim, mert egyáltalán nem nagyok a melleim és ő mindig a formás mellekre hajtott, és mondja ő hogy nem érdekli de engem nagyon, hogy ha oda kerül a sor akkor ne érezzem ugy hogy e miatt valami nem oke, a másik az hogy mennyire fog fájni, és hogyan tudnám elengedni magam, hogy ne parázzak mikor majd oda kerül a sor! Nagyon megköszönném ha írnatok, hogy mit tanácsolnátok!! :)
2008. jún. 26. 00:04
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%
Én is 16 éves lány vagyok és némi sorsközösség van az életünkben. A lényeges dolgokat mind elmondták az előttem szólók de úgy gondoltam én is segítek, mert egyidősek vagyunk. Először is a szex egy (ön)bizalom türelem játék. Azt mondtad szereted:akkor higgy neki! Másképp a szex sem működik. Ha azt mondtad nem zavarja a melled akkor úgy is van, mással pedig ne törődj. Egy nyugalmas, csendes helyen tegyétek meg ahol senki nem zavarhat és mindenekelőtt nyugodj meg. Nem fog történni semmi és nem dől össze a világ. Lazulj el, élvezd az eseményeket, mert ha csak görcsölsz magadnak ártasz. A barátommal mi is rengeteget pettingeltünk és csak utána jött az aktus. Rengeteg előjáték és több önbizalom! A barátod is bízik benned szóval hajrá!
2008. júl. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
én is 16 évesen vesztettem el, a szintén 16 éves barátommal, aki szintén szűz volt :D nos hát nekem pl egyáltalán nem fájt, és nemis véreztem utána (mert ugye valaki vérzik, amikor elszakad a szűzhártya..), és nekem nagyon jó volt az egész. ha esetleg az első nem is lesz olyan fantasztikusan hűdeszuper, attól még ne keseredj el. sok idő kell ahhoz h megtapasztaljátok h melyikőtöknek mi a jó. és én is azt tanácsolnám h inkább előbb a petting.. nem kell elsietni. lesz még időtök bőven ^^
2008. júl. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!