Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 28 évesen még szűz vagyok,...

28 évesen még szűz vagyok, lehet ez vonzó nőknek vagy titkoljam?

Figyelt kérdés
Keresem én, de egyre fusztrálóbb már, hogy senkinek nem kellek, önbizalmam már valahol a pokolban jár pasiként nehéz ezt megemészteni, hogy nekem miért nem, másoknak meg könnyen lesz kapcsolata, mit tehetnék? Mit javasoltok?

#szűz #vonzódás #titkoljam
2013. márc. 30. 15:12
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 LeftBehind ***** válasza:
100%
29. Nálam pl a nőknél sikeresebb "haveroknak" lövésük nincs róla,hogy ezt hogy lehet rosszul csinálni. Komolyan mondom,el nem tudják képzelni,mit csinálhatnak amivel ennyire bejönnek a csajoknak. Mondjuk nagy részük primitív ősemberként viselkedik szóval lehet,hogy ez a titok nyitja. Ez mondjuk alapból lelőné minden esélyem,mert soha nem tudnék annyira paraszt módon viselkedni.
2013. márc. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
28%
Az emberek 99,99%-a nem születik deformitással... Ne extrém esetekkel érveljetek már. Aki meg így született, azon is lehet segíteni műtéttel.
2013. márc. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 A kérdező kommentje:
Én sem tudnám a nőket megalázóan kezelni! Épp ellenkezőleg! És szó nincs valami extrém deformálódásról! Egyszerűen abba a kategóriába tartozom, hogy nem valami vonzó külsővel rendelkezem.
2013. márc. 30. 16:38
 34/63 anonim ***** válasza:
65%

Elmesélem a sztorimat,azért hogy soha ne add fel.Ezen az oldalon ismerkedtem még Vele,privatba Rám írt. Nagyon sokat beszélgettünk nem volt tabu téma közöttünk. Idővel elkezdett szexuális tartalmú történeteket küldeni. Akkor azt gondoltam hogy egy tapasztalt sráccal hozott össze a sors.Elkezdtünk Skyp-on és telefonon is beszélgetni. Egy idő elteltével randit beszéltünk meg. Előző nap még beszéltünk telefonon és közölte hogy szűz. Annyira ledöbbentem,hogy a kollégáim pár perc elteltével is az kérdezgetek hogy rosszul vagyok-e. ( melóba a szünetem alatt történt az ominózus beszélgetés )

Ezernyi gondolat kavargott a fejembe,de úgy döntöttem hogy nem mondom le a randit. Ezután már kíváncsi voltam.

Eljött a nagy nap. Lementünk a dunapartra sétálni. Nem találtunk padot ezért ő leült egy farönkre és az ölébe ültetett. Meglepődtem.....talán mégsem szűz csak átvert? Ekkor megkérdezte hogy most ugye a csók következik? Na ekkor már végképp nem értettem semmit,de úgy voltam jöjjön aminek jönnie kell. Csókok,ölelések és ennyi. Pár randi után megtörtént a dolog. Nem volt béna csak tapasztalatlan. Utólag kiderült hogy nagyon sok dolognak utána nézett a neten,a tapasztalatlansága ellenére nagyon figyelmes volt. Ma már egy szép emlék.

A történetem példa arra hogy sohasem tudhatod,mikor és hol találkozol Vele!

2013. márc. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 laci911 ***** válasza:
80%
sok nô retardált azt hiszi ,hogy a fèrfiak egybôl mindent tudnak ilyen nincs mond el neki ,hogy nem voltál nôvel ès ha nem vesz komolyan akkor álj fel az aztaltól ès köszönj el...egy 40 èves nô ki birja találni fatalabbak csak találgatnak csak szègyeníteni akarnak persze ezek a nôk nem kell komolan venni semmit sem èrnek csak olyan nôvel beszèlgess probálkozz aki elfogad ès tetszik neked.....a jò olgokat nem adják ingyen egy kutya sit et is meg lehet izesíteni ,hogy ehetô legyen a fûszer csodákra kèpes....
2013. márc. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
33%
Ember...menj már el kurv ához utána már könnyebb lesz becsajozni...miért nem mentél el eddig? 10esből kijön 1 szebb jószág fél órára.
2013. márc. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 A kérdező kommentje:
Nem vonzanak a fizetős nők, vagy akik haszon miatt akarnának! Pont első alkalommal meg soha! Szép emlék lenne mondhatom!
2013. márc. 30. 18:10
 38/63 anonim válasza:
59%
Ne foglalkozz olyan emberekkel akik prostikhoz küldenek. Szerintem aki szeretni fog, egyáltalán nem fogja érdekelni, hogy szűz vagy. Ez csak egy állapot ami majd változik. Tapasztalatlan vagy, de majd akivel szeretitek egymást együtt tanultok. Ennyi. Ne lovagolj ezen. A csúnyaságról meg annyit, h minden ember csúnya illetve szép is egyben. Van aki szerint csúnya az illető, van akinek meg pont ő tetszik. :)
2013. márc. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
71%

,,Szerintem aki szeretni fog, egyáltalán nem fogja érdekelni, hogy szűz vagy."


Kár, hogy manapság a szüzességen is múlik a szerelem.

2013. márc. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
59%
25-30 éve ez nem volt probléma, de mivel ma már majdnem mindenki rendszeresen szexel, valamilyen módon be kell állni a sorba, nincs mese.
2013. márc. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!