Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 28 évesen még szűz vagyok,...

28 évesen még szűz vagyok, lehet ez vonzó nőknek vagy titkoljam?

Figyelt kérdés
Keresem én, de egyre fusztrálóbb már, hogy senkinek nem kellek, önbizalmam már valahol a pokolban jár pasiként nehéz ezt megemészteni, hogy nekem miért nem, másoknak meg könnyen lesz kapcsolata, mit tehetnék? Mit javasoltok?

#szűz #vonzódás #titkoljam
2013. márc. 30. 15:12
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
53%

Kérdésedre válaszolva: lehet.


De attól függ, hogy miért. Ha csak azért szűz, mert nem volt alkalma, egyébként bárkivel lefeküdt volna, ha van esélye, akkor nem vonzó egyáltalán. Ha viszont azért szűz, mert komolyan veszi a dolgot, és nem találkozott még olyan lánnyal akit eléggé szeretne, stb, tehát tudatosan, akkor az. Bár ilyenből azt hiszem nem sok van... Engem pl. zavarna a tudat, hogy hány lánnyal csinálta még ugyanazt, amit velem, de lehet, hogy ez csak az én dilim.

2013. márc. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 A kérdező kommentje:
Alkalmam sem volt meg valahogy hosszabb távon jobban lehet kialakítani mindent. Gondolom így és remélem ez nem is fog változni, ha megesik a dolog. Ha pedig lenne egy olyan szitu, hogy csak szex nem tudom mit lépnék. Valószínűbb nem mennék bele és még valószínűbb nem is mernék bele menni. Más lehet valakit akit szeretsz és más csak a szex, de lehet ugyan az az érzés.
2013. márc. 30. 21:57
 43/63 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ne titkold, én se titkoltam.

Nekem most jött össze 23 évesen először, igaz én kicsit fiatalabb vagyok.


Szomorú, hogy mind ebből kimaradtál ezidáig, legalábbis én saját részemről annak tartom, és most nem a szexre gondolok. Imádom ezt a lányt, és olyan furcsa visszagondolni, hogy eddig vártam.

Nagyon jó érzés vele lenni, beszélgetni, együtt nevetni, mélyen belenézni a gyönyörű szemeibe, megfogni a kezét, megérinteni.

Jelenleg úgy érzem megérte várni, ő az igazi, de ha esetleg tévedtem, akkor sincs semmi probléma.


Egyre jobban érzem mellette, hogy kell egy család, és alig várom, hogy legyen gyerekem. Egyelőre még az egyetemet se fejeztem be, szóval elég távoli, de felerősödtek bennem ezek az érzések :)

2013. márc. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim válasza:
77%
Szia! Én a magam részéről amondó vagyok, hogy ha nem lesz más lehetőséged, menj csak el egy nőhöz! Hidd el, sokkalta jobban fogod magad érezni utána. Sokkalta természetesebb lesz a viselkedésed a nők körében, mert rájössz arra, hogy ők is ugyanúgy emberek, mint mi, férfiak! Már nem úgy fogsz rájuk tekinteni, mint valami éteri, hibátlan teremtményekre, hanem végre megtapasztalhatod, milyen egy hús-vér NŐ, aki lélegzik, verejtékezik, illata van...Nem vagy már abban a korban, mikor még megengedhetnéd magadnak, hogy romantikus kis elképzeléseid legyenek...az az lehetni lehetnek, de túl messzire nem vezetnek. Az az de, egyenes út a depresszióba és az önértékelési zavarba! Szóval, gondold meg. És igen, a nők megérzik, ha egy férfi már nem szűz. Hál' Istennek, sok lány haverom/barátom volt és van is. Amikor anno elvesztettem a szüzességemet, az egyikükkel, akivel nagyon jó barátságban voltam, sok mindent megbeszéltünk, egy együtt cigizés alkalmával megjegyezte, hogy mennyire másabb vagyok...sokkalta férfiasabb, természetesebb. Szóval, ne siesd el a döntést, de mindenképpen légy nyitott, amikor alternatívát keresel a probléma megoldására! Sok sikert!
2013. márc. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
100%
Nézd a jó oldalát, legalább csókolóztál már. Én még ezt sem mondhatom el, lassan 31 évesen.
2013. márc. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
0%
28 évesen lehetne más életcélod is mint ezen való aggódás.
2013. márc. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
25%
MENJ EL FIZETŐSHÖZ!!!!!! UTÁNA KÖNNYEBB LESZ HIDD EL :))
2013. márc. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
85%
NINCS EBBEN semmi ciki! 21 éves múltam, nem voltam nővel, nem csókolóztam, még sem érzem magam elesett búbánatos senkiházi becsődölt marhának, aki olyan sötét, mint a sötét anyag... Jegyezd meg, hogy ebben semmi ciki nincs ez értéket képvisel, és aki emiatt hagyna el, az (A)- NEM SZERET/(B) A Média teljesen elbutította, józan gondolkodását/ (C) nem érdemel meg téged, az ilyen emberek nem érdemelnek időt!
2013. márc. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
56%
Miért nem értitek már meg páran, hogy a szerelem manapság javarészt a szüzességen is múlik? Amelyik férfi szűz, azt soha ebben a büdös életben nem fogja szeretni egy nő!!
2013. márc. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
76%
Ha szűz egy férfi, azt kizárólag megvetik a nők, és hagyják, hogy inkább egyedül rohadjon meg.
2013. márc. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!