Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek is szemétség,...

Szerintetek is szemétség, amikor egy férfi határidőt ad egy nőnek, hogy meddig hajlandó várni rá, hogy az nekiadja szüzességét?

Figyelt kérdés
A barátommal három éve vagyunk együtt, már a házasságot tervezgettük, de az utóbbi időben teljesen bepöccent, mert én még mindig szűz vagyok. Valahogy még nem éreztem eljöttnek az időt arra, hogy megtörténjen maga az aktus. Igyekszem kielégíteni orálisan minden alaklommal, amikor együtt vagyunk, de úgy látszik, neki ez már nem elég! Most határidőt kaptam, egy hónapot! Ha addig nem történik meg, elhagy - mint mondotta. Amikor ezt kijelentette, utána egy irtózatos űrt éreztem magamban, s szerintem komoly veszélyben van a kapcsolatunk, függetlenül attól, hogy lesz-e szex a közeljövőben vagy sem. A fene megette már azt a kapcsolatot, ahol a másiknak határidőket szabunk. S hogy ne mondjam, most méginkább frászom van az elsőtől, minden romantikát kiölt a kapcsolatunkból ezzel a kijelentésével.
2012. ápr. 16. 17:27
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jogos a reakciója. 3 évig hazudtál neki. Nem is értem mit vártál, hogy majd a nyakadba borul a két szép szemedért?
2012. ápr. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
100%

Adj neki időt, aztán majd alakul valahogy. Jól döntöttél. Most nyugodj meg, és üljetek le majd megbeszélni, mondja el ő is a véleményét. A lényeg, hogy ezt el kellett mondanod, csak így tudtok továbblépni, még akkor is, ha szakítás lesz a vége.


Ha ez történne, tanulj a hibádból, és a következő párodnál ne várj eddig. Ha pedig úgy érzed, hogy egyedül/pároddal nem tudsz ezen túllépni, tényleg keress fel egy szakembert, mert így nem lehet leélni egy életet., legalábbis én így gondolom.

2012. ápr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
100%
természetes, ahogy reagált. a férfiak nem olyan nagyon lelkizősek, mint a nők, de hát ezt te nálam is jobban tudod. gratulálok, hogy elmondtad! büszke lehetsz magadra! és nézd: megölelt, azt mondta, hogy szeret, nem taszított el magától. szóval szerintem nyugi. igen, idő kell neki. egy pár nap/éjszaka, hogy megeméssze magában a dolgot, hiszen valószínűleg neki sem könnyű. lehet, hogy azon gondolkodik, hogyan is viselkedjen veled, hogy esetleg ne mélyítse a sebeket (pozitív értelemben mondom), vagy azon, hogyan segíthetne. remélem, mostmár minden rendben lesz.
2012. ápr. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lesz itt nagy gond, csak meg kell eméssze. A helyében én nem is azon gondolkodnék most, ami veled történt, hanem, hogy 3 évig miért nem mondtad el neki. Ha hazamegy, menj elé, ne hagyd rá. Beszéld meg vele újra, most, hogy lerakódott benne a dolog. Túl vagy a nehezén, úgy gondolom. Mindenesetre ezt MUSZÁJ volt megtenni, akárhogy is lesz ezután!
2012. ápr. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
Ja, és azért adjon erőt a tudat: szurkolunk itt neked páran ;).
2012. ápr. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 Hanariko ***** válasza:
igen ahogy az előttem szóló mondta: én is szurkolok. Az első lépés már megvolt és végülis... mondhatni jól reagált, megölelt aztán picit semleges volt az elvonulással dehát mindenki máshogy viselkedik egy ilyen dolog tudatában. Tényleg beszéljetek erről sokat és hajrá! Ne add fel!
2012. ápr. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
Valami újdonság? :)
2012. ápr. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
Kezdek aggódni... oO Mi újság felétek?
2012. ápr. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim válasza:
16%

Lecummantani bezzeg nem volt gondod basszus..mert hiszik azt egyes lanyok hogy ez a durvasagi kategorian lightosabb mint maga az aktus?! nekem ez magas.

Semmi felnivalo nincs a szexben, nem tudom mit parazol.

En a fiunak adok igazat. Ez mar szabalyszeruen emberkinzas amit csinalsz vele.

2012. ápr. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
Olvasd már végig a beszélgetést b*meg...
2012. ápr. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!