Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek is szemétség,...

Szerintetek is szemétség, amikor egy férfi határidőt ad egy nőnek, hogy meddig hajlandó várni rá, hogy az nekiadja szüzességét?

Figyelt kérdés
A barátommal három éve vagyunk együtt, már a házasságot tervezgettük, de az utóbbi időben teljesen bepöccent, mert én még mindig szűz vagyok. Valahogy még nem éreztem eljöttnek az időt arra, hogy megtörténjen maga az aktus. Igyekszem kielégíteni orálisan minden alaklommal, amikor együtt vagyunk, de úgy látszik, neki ez már nem elég! Most határidőt kaptam, egy hónapot! Ha addig nem történik meg, elhagy - mint mondotta. Amikor ezt kijelentette, utána egy irtózatos űrt éreztem magamban, s szerintem komoly veszélyben van a kapcsolatunk, függetlenül attól, hogy lesz-e szex a közeljövőben vagy sem. A fene megette már azt a kapcsolatot, ahol a másiknak határidőket szabunk. S hogy ne mondjam, most méginkább frászom van az elsőtől, minden romantikát kiölt a kapcsolatunkból ezzel a kijelentésével.
2012. ápr. 16. 17:27
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
100%
17:39-e hozzászólásod nem kicsit más színben tünteti fel a dolgot, viszont akkor is azt kell mondjam: a világ legtürelmesebb fickóját fogtad ki. Az a baj, hogy annyira más ismerem a női lelket, hogy most még nagyobb terhet teszünk a válladra ezzel, de nincs vele mit tenni. Az értetlenségem a felkészültséggel kapcsolatban továbbra is áll: ha képes vagy orálisan kielégíteni, innen már mitől annyira nagy dolog a szex?
2012. ápr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 A kérdező kommentje:
Amitől most félek az aktus előtt, az a fájdalom! Félek, hogy kibírhatatlanul fog fájni! Úgy érzem, hogy olyan lesz, mintha felnyársalnának. De lehet, hogy nem is ez igazán a félelelm oka, s önmagam is becsapom azzal, h így nevesítem a fájdalmat.
2012. ápr. 16. 17:50
 23/61 anonim ***** válasza:
100%

"Nem, nem tud róla. Egyszerűen szégyellem elmondani neki! Soha, senkinek sem beszéltem edig erről. Még az édesanyámnak sem."


Hát pedig el kellene. Ezért nincs meg a kellő bizalom köztetek basszus! 3 év alatt ezt nem tudja rólad??? Lehet, ha elmondanád neki, akkor meg tudnál nyílni neki, szerintem sokat segítene...

2012. ápr. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
100%
nézd, ha nem beszélsz róla, az történik, ami most: teljesen beijedsz, bezáródik a kapu az agyadban, és szegény párod jégcsákánnyal, betonfúróval, dinamittal se fogja eltűntetni onnan. mondd meg neki! igen, nehéz lesz! én is éreztem már magam elég kínosan (persze nem úgy, mint te, és anyukámnak mind a mai napig nem mertem elmondani, másnak viszont igen, konkrétan a húgomnak, akiben majdnem annyira megbízom, minthogyha együtt lennénk, de persze nem) a párod megérdemli, hogy tudjon róla! különben elhagy! a nőkre a nemi erőszak nem picinyke hatást gyakorol! még akkor is, ha nem történt meg, csak majdnem! egyedül nem fogod feldolgozni - és a kapcsolatotok se fogja bírni!
2012. ápr. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
100%

"Amitől most félek az aktus előtt, az a fájdalom! Félek, hogy kibírhatatlanul fog fájni! Úgy érzem, hogy olyan lesz, mintha felnyársalnának."


Minden bizonnyal nem fog ennyire fájni. Apró lépésekben el kell ezt kezdeni.

2012. ápr. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy kellen! De mocskosnak, undorítónak érzem magam, amiért ez megtörténhetett velem. Dunsztom sincs, h miért van bennem ez az érzés, de ez van! Félek, h mindenki megundorodik TŐLEM? ha elmondom, h mi történt velem. Egyébként nyílt utcán történt a dolog, továbbképző kurzuson voltam, este nyolc óra után mentem hazafelé (félreeső helyen lakom), amikor valami gazfickók követni kezdtek, én szaladni kezdtem, s aztán utolértek, s behúztak egy kapualjba. Már minden lekerült rólam, róluk is az alsónemű... amikor... bocs, de inkább nem folytatom..
2012. ápr. 16. 17:57
 27/61 anonim ***** válasza:
100%

Azért nehogymár a lekvár tegye el a nagymamát...


Ő tudta a kapcsolat elején, hogy te 3 évig "valahogy nem fogo eljöttnek érezni az időt", hogy lefeküdjetek? Tudta, hogy traumát szenvedtél el fiatalabb korodban, ami gátol e téren? Nem tudta! Ő csak gondolom azt várta, hogy mint egy átlagos kapcsolatban ennyi idősen, pár hét, pár hónap után lefeküdtök, az élet meg megy tovább a rendes kerékvágásban. Ellenben te csak húzod-halasztod, nem mondod meg a valódi okot, lényegében átvered, de ő mégis hajlandó volt 3 évig várni. Csodálkozol, hogy betelt a pohár? Még így is többet tett, mint elvárható lett volna. Ezt nagyon, de nagyon elkúrtad, anyukám.


És nem, nem a szexhiány a baj, nem a szüzesség a baj, a hozzáállás a baj! Az, hogy átvered, aztán még neked áll feljebb. Szóval mihamarabb elmondod neki a teljes igazságot, aztán irány valami cihológus, ha egyáltalán szeretnéd még, hogy legyen esély a normális életre mindkettőtöknek...

2012. ápr. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki túlélte az elsőt, csak bízd rá magad a párodra, szeret téged, vigyázni fog rád, főleg ha beavatod az érzéseidbe.

A határidőszabással kapcsolatban, valószínűleg ezt már végső kétségbeesésében tette, egy ennyi idős férfitől már az is meglepő, hogy ennyi ideig várt.

2012. ápr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
100%
amit érzel, az teljesen természetes! de figyelj: nem a te hibád! ettől nem vagy mocskos, kevésbé nő, vagy olcsó k*rva! te egy áldozat vagy! akik meg meg akartak erőszakolni szemét, undorító, utolsó alakok! MONDD EL NEKI! még a héten! ha ez tovább érlelődik benned, nem hogy soha nem fogsz lefeküdni senkivel, hanem soha nem is lesz egy normális párkapcsolatod! nekem a kis dolgom után ÖT ÉVEMBE telt, hogy újra bízni tudjak az emberekben! segítséggel, ráadásul! ha most megijesztettelek, akkor sajnálom, de helyes! ne tartsd ezt magadban! a párdo szeret téged, nem fog ennyitől megundorodni tőled! lehet, hogy meglepődik majd, de biztos nem hajít ki a ruháiddal meg a fogkeféddel együtt!
2012. ápr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
100%
Pedig szerintem folytatnod kell. Nem nekünk, hanem szakembernek, vagy a párodnak. Ez így nem maradhat, a pasid már így is egy hős, akinek szobrot kéne állítani...
2012. ápr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!