Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az szemétség, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az szemétség, ha egy srác/férfi több lánnyal/nővel randizgat párhuzamosan, amíg egyikkel sem jön össze semmi komolyabb, mint ártatlan randizás?

Figyelt kérdés
Szerintem nem szemétség, hiszen amíg egyik sem adta egyértelmű jelét, hogy vele összejöhet igaziból is, addig miért mellőzné a többit? de várom mások véleményét.
2011. máj. 22. 14:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha lenne párja, akkor az lenne. De mivel gondolom nincs, így semmi extra, keresi a neki tetszőt, ismerkedik. Majd gondolom szól a többinek, ha megállapodott valamelyiknél.
2011. máj. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem egyszerre csak egy lányra kéne hajtania, mert nekem sem esne jól, ha velem is randizna egy srác, meg rajtam kívl még vagy 3 lánnyal. Egyszerre csak 1!
2011. máj. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy elítélendő lenne, ha mindkét fél tisztában van azzal, hogy csak ismerkedő jellegűek a találkozások. (Vannak, akik hihetetlen dolgokból képesek azt hinni, hogy együtt vannak a másikkal....).

Én is járok randizni több pasival is, amíg meg nem találom azt az egyet, akivel lenni akarok.

2011. máj. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
no igen, nekem volt olyan, hogy a viszonylag új barátnőm "látott engem egy másik nővel", ami igaz is, csakhogy a másik nő a nővérem volt....
2011. máj. 22. 14:13
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem etikátlan. Húspiac-életérzés.
2011. máj. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
És mi van akkor ha mondjuk alapből mondjuk 4 lánnyal randizik és mondjuk 3mal kölcsönösen bejönnek egymásnak?Akkor ebből 2höz odamegy és közli velük,hogy "sajnos nem nyert"? :) ez nekem kicsit abszurd...
2011. máj. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez inkább olyan mint a nagy számok törvénye,minél többel találkozgat egyszerre annál nagyobb az esélye hogy valamelyik bejön neki.


Szerintem gusztustalan. Ebből nekem az jön át hogy egyiket sem veszi igazán komolyan.


21/f

2011. máj. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy miért nem lehet megvárni, amíg meglátszik, hogy kialakul-e valami. Ez jó esetben nem hónapok kérdése, 1-2-3 hét alatt kiderülhet.
2011. máj. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 napietus ***** válasza:
ezt én is csináltam, csak én nő vagyok, így fiúkkal :) szerintem nem szemétség, kellemesen töltöttük az időt. szex persze ez alatt az időszak alatt nem volt, nem voltam r*banc :) csak megadtam az esélyt, aztán valaki nyert. versenytárgyalás :D:D
2011. máj. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szerintem minden fiúnak, és lánynak is ki kell élni magát, aztán később megállapodnak a párjuk mellett. Aki nem játszott a másik nem érzelmeivel, vagy csak 1-2 pasija/csaja volt életében, mielőtt házasságba fogott, az válni fog. Az egyetlen dolog, ami az ilyen házasságokat 10-20 év után összetarthatja, az a gyerek.
2011. máj. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!