Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az szemétség, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az szemétség, ha egy srác/férfi több lánnyal/nővel randizgat párhuzamosan, amíg egyikkel sem jön össze semmi komolyabb, mint ártatlan randizás?

Figyelt kérdés
Szerintem nem szemétség, hiszen amíg egyik sem adta egyértelmű jelét, hogy vele összejöhet igaziból is, addig miért mellőzné a többit? de várom mások véleményét.
2011. máj. 22. 14:00
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

utolsónak, a "kiélni magát" rendszerint azt jelenti, hogy fűvel-fával mindent....


S amúgy akkor mi van azokkal, akiknek bármiért nem volt ilyen kiélem magam időszaka? Azt lehet temetni, mert úgyis válni fog előbb-utóbb?

2011. máj. 22. 17:41
 12/12 anonim ***** válasza:

én a kiélni magát alatt nem azt értettem, hogy mindenkivel összefekszik, hanem azt, hogy akit meg akar szerezni, azt megszerzi, együtt vannak, aztán ha 1 hét múlva más tetszik meg neki, akkor otthagyja. szerintem ez teljesen normális.


Azokat pedig nem kell temetni, ahogy te mondtad, mert egy válás nem a világvége, attól függetlenül még lehet utána, vagy esetleg közben normális élete. Csak lehet, hogyha nem "éli ki magát" a kell ő időben (tinédzser korában), akkor a házasság alatt fog előjönni az, hogy minél több nőt/pasit összeszedjek, és ha megunom, akkor megyek a következőre.

2011. máj. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!