Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi lehet az oka hogy egy...

Mi lehet az oka hogy egy férfi szűz majd 30 évesen?

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 19:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy valami gond van vele, hidd el!

Bár nekem 10 évvel fiatalabb sráccal volt ilyen tapasztalatom...

A lényeg, hogy ő is nagyon helyes, olyan igazi szívtipró srác. Nem félénk, sok barátnője is volt már, akikkel volt orális szex, de behatolás soha. (hozzáteszem, hogy a pénisze se kicsi, sőt...:) )

Na amikor idekerült a sor kettőnk között, kiderült, hogy képtelen elélvezni szex közbe. De mire eljutottunk ide, az is kínszenvedés volt. Összement neki a gumitól... Hiába próbálkoztunk hetekig, nem jött össze... Aztán elkezdtem tabit szedni, onnantól simán ment a dolog, csak nem tudott elélvezni...


Mondjuk szexterapeuta megoldotta a problémát.

2012. febr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

irtam hogy helyes,jóképű

és nem meleg

Pénze is van,nem gazdag,bár ma már aki nem éhezik lassan annak számit

2012. febr. 7. 20:01
 3/15 anonim ***** válasza:
25%

Figyelj, valami nem stimmel vele akkor sem. Mert még a későn érő típusok is elvesztik a szüzességüket a 20-as éveik elején. Szerintem ez nem normális.


Te ki vagy amúgy?

2012. febr. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
86%

Lehet, hogy csak szimplán nem képes vagy nagyon nehezen képes kapcsolatot teremteni nőkkel.


Ha próbálkozott nőknél, akkor lehet, hogy csak elutasítást kapott és ettől teljesen eltűnt az önbecsülése, ha egyáltalán volt neki.

2012. febr. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

A barátnője,és már a kérdésben szereplő állapot nem áll fenn,elég hamar tettem róla,teljesen rendben van a szexuális életünk,magamtól nem vettem volna észre hogy én vagyok az első.


De nem tud /akar rendes indokot mondani rá,ezen agyalok.


Teljesen rendben levő férfi,és mégsem.

2012. febr. 7. 20:07
 6/15 anonim válasza:
45%

"Ha próbálkozott nőknél, akkor lehet, hogy csak elutasítást kapott" A kérdező azt írja, hogy helyes, jóképű, viszonylag gazdag a férfi. ez esetben kötve hiszem, hogy elutasítást kapott volna. Ma már a lányoknak bizony ezek számítanak.


Tehát valami itt hibádzik. Vagy sajnos nem jóképű a férfi, csúnyácska, nincs különösebb vagyona stb. Vagy a másik, hogy nem igaz a kérdés. :)

2012. febr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Sok oka lehet, egy közeli rokon egyszerüen túl komoly, nagyon értelmes volt (IQ 150 körül), és a környezetében élö nökkel nem tudott összemelegedni, mert nem talált közös témát velük. 30 évesen aztán véletlen megismert egy nöt, akivel eleinte csak szakmai témákról beszéltek, utána kiderült, hogy van több közös hobbijuk, és idövel megszerették egymást. Vele vesztette el a szüzességét, és azóta is boldolgan élnek, van több gyerekük is, és semmi hátrányá sincs, hogy nem volt elötte más nö az életében.

És ahogy irod, ö is legalább átlagos kinézetü, inkább jobb az anyagi helyzete az átlagnál, semmi feltünö nincs rajta azon kivül, hogy nagyon okos és értelmes.

Nem minden ember egyforma, másrészt ez szerintem igencsak magánügy.

2012. febr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
6os vagyok,egyszerre írtunk a kérdezővel. szóval már megoldódott a dolog :) helyes. Akkor ne agyalj tovább. általad átesett a tűzkeresztségen. örülj neki. :) az, hogy eddig miért nem történt meg még más lánnyal, az már mindegyis.
2012. febr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

"A kérdező azt írja, hogy helyes, jóképű, viszonylag gazdag a férfi. ez esetben kötve hiszem, hogy elutasítást kapott volna"


Én konkrétan ismerek egy ilyen embert, akivel beszélgettünk a nőkről. Rá is teljesen illik ez a leírás, és azt mondta, hogy azért nincs senkije, mert szinte csak visszautasítást kapott, akinek meg tetszett, az meg számára nem volt vonzó, és a kudarcsorozatot egyszerűen megunta. Kijelentette, hogy nem hajlandó többé energiát fektetni a dologba, de azért én próbálom úgy mozgatni a szálakat, hogy ez ne így legyen :)


Szóval ezt nem hasraütésből mondtam. Egyébként ha tényleg olyan a hozzáállása az embernek, akkor az nagyon kiterjed a viselkedésére, meg sem próbál szóba elegyedni csajokkal, mert "minek, úgyse kedvelnek meg", "én unalmas ember vagyok", és sajnos ez a vége.

2012. febr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
...igy járt na , másoknak meg normális melóhely nem jön össze , ha minden oké nem kell agyalni rajta
2012. febr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!