Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek is szemétség,...

Szerintetek is szemétség, amikor egy férfi határidőt ad egy nőnek, hogy meddig hajlandó várni rá, hogy az nekiadja szüzességét?

Figyelt kérdés
A barátommal három éve vagyunk együtt, már a házasságot tervezgettük, de az utóbbi időben teljesen bepöccent, mert én még mindig szűz vagyok. Valahogy még nem éreztem eljöttnek az időt arra, hogy megtörténjen maga az aktus. Igyekszem kielégíteni orálisan minden alaklommal, amikor együtt vagyunk, de úgy látszik, neki ez már nem elég! Most határidőt kaptam, egy hónapot! Ha addig nem történik meg, elhagy - mint mondotta. Amikor ezt kijelentette, utána egy irtózatos űrt éreztem magamban, s szerintem komoly veszélyben van a kapcsolatunk, függetlenül attól, hogy lesz-e szex a közeljövőben vagy sem. A fene megette már azt a kapcsolatot, ahol a másiknak határidőket szabunk. S hogy ne mondjam, most méginkább frászom van az elsőtől, minden romantikát kiölt a kapcsolatunkból ezzel a kijelentésével.
2012. ápr. 16. 17:27
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem szakítsatok szépen, csendben.


Ezek alatt az évek alatt se bízol meg benne annyira, hogy őszintén el tudd neki mondani, mi történt veled, és mi az akadálya a szexnek.

Megette a fene az egészet.


Mondom ezt úgy, hogy ismerek olyat, akit meg is erőszakolt egy fickó... és képes volt ezen túllépni. Az első próbálkozásnál elmondta a párjának, hogy bocs, de ez történt, és most félek.

A fiú elfogadta, megértette, és együtt feloldották a félelmeket.


Bocs, de a férfi helyében én már el se hinném, ha ezt előadod. Arra gondolnék, csak egy ilyen hülye kifogás jutott eszedbe, hogy megint elodázd a szexet.


Egyébként elárulom: túl lehet élni a szüzesség elvesztését. A rendszeres szexet is.

Sőt, még akkor is, ha kicsit se élvezed az egészet. Persze, ha őszinte lennél, és megnyílnál előtte, ha bíznál benne, és hinnél neki, hogy vigyázni fog rád, még az sincs kizárva, hogy élveznéd is.

2012. ápr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
0%
Ha ilyen kijelentést tesz, akkor nem szeret, csak azt akarja tőled, sőt, szerintem még meg is csal. Ne feküdj le vele, nincs értelme egy olyannal, aki lehet, hogy utána le is lép egy másik nővel! A kérdésedre válaszolva: igen, szemétség ilyen kijelentést tenni!
2012. ápr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
Nem szeret, csak azt akarja? XD Akkor néhány hónap után dobta volna ki a pi*ába... Az a csoda, hogy eddig hajlandó volt várni...
2012. ápr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim válasza:
100%

Gondolom ezalatt a három év alatt próbálkozott finoman szép szavakkal nálad és nem kapott tőled semmit igéreteken kívül. A párod gyerekre is vágyhat, "anélkül" meg az se lesz. Én a barátod helyében megpróbáltam volna mindent, de három év után minden válasz nélkül már velem is hasonló helyzetben lennél sajnos.

Tanácsként annyit, hogy beszélj vele és tegyél valami konstruktív javaslatot: pszichológus látogatása, hogy segítsen feldolgozni, vagy megpróbálni apró, de határozott lépésekben haaldni afelé, hogy fel tudjon oldódni a gátlásod és túlessetek rajta.

2012. ápr. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
100%

#14-es voltam!

Nagyon köszönöm kedves kérdező, hogy lehúztad a hozzászólásomat.

Most én árulok neked, és a "nagyhangú" Hanarikonak egy titkot.

A nejem 17, én 19 éves voltam amikor megismertem.

Azért ismerkedhettünk meg, mert az drága édes apukája, meg akarta erőszakolni.

Ő megszökött otthonról, nekem meg volt egy "kiadó" szobám.

Megszerettük egymást, és mindent elmondott.

Tisztábon voltam vele, hogy nehéz lesz a szex, de vállaltam.

Úgy voltam vele, hogyha nem is lehet egy ilyet elelejteni, de mellettem biztonságban fogja érezni magát, és megpróbálja túltenni magát.

Így is volt.

Sosem volt csodás a szexuális életem velem, mindig is beárnyékolja ez a dolog.

De...

1. Szeretett annyira, hogy ezt elmondta

2. Szeretett annyira, hogy megpróbálja eltemetni a multat

3. Szeretett annyira, hogy hozzámjött feleségül

3. Szeretett annyira, hogy van egy 15 és egy 13 éves gyermekünk.

Ha te ezt nem tudod megtenni, ne azokat okold akiktől ssgítséget kértél (nem mellesleg féligazságokkal),

És ne a párodat húzd le amiért 3 évig várt rád.

2012. ápr. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:

Miért nem lehet javítani a hozzászólást?

Brrrrr. :D

Bocsánat, nem most volt hajnali 6 óra.

2012. ápr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
kíváncsi leszek, hogy mi lesz a vége:)
2012. ápr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 Hanariko ***** válasza:
83%

47.válaszoló, szép történet, mármint ami kikerekedett belőle és értem a mondanivalóját, és megértem a pasi álláspontját is, és amíga kérdező nem mondta h majdnem megerőszakolták, addig én is a "pasi pártján" álltam, vagyis inkább olyan értelemben hogy hagyja el ink. mert ha nincs kész a dologra a lány, akkor nincs kész. Ha 3 év után se, akkor annyi idő után se. Egy idő után ez már biztos beteges vagy nem tudom biztos vannak ettől szélsőségesebb határok, nem vagyok orvos.


És valóban hibás a kérdező, amiért nem mondja el de ez is ott volt nagy betűkkel a válaszomban, hogy mondja el, vagy szakítsanak és csak akkor legyen új kapcsolata, ha földolgozta.

2012. ápr. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
16%
Szia! Ne haragudj, nem volt időm elolvasni az összes hozzászólást, de a kérdésből kiindulva, ha 3 éve nem mersz lefeküdni vele (pedig nem vagy már tini), annak biztosan lelki okai vannak, erősen ajánlom, hogy keress fel egy szexuálpszichológust! Szerintem pár alkalom és nevetni fogsz a félelmedtől. Amúgy nagyon rendes a párod, hogy 3 éve vár rá, becsüld meg rendesen:)
2012. ápr. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 A kérdező kommentje:
... hát, vettem egy mély levegőt, öszeszedtem minden bátorságom..... és a tegnap este elmondtam mindent a páromnak....... a reakciója?????????... darabig nézett rám értetlenül (mintha fel sem fogta volna mindazt, amit elmondtam, aztán magához ölelelt, azt mondta, h SZERET, de most egy kis magányra s időre van szüksége, s bevonult egy külön szobába, s így is töltöttük az éjszakát, külön. Mondanom sem kell, h szinte semmit sem aludtam. Reggel felkelt, szia, puszi.. s elment dolgozni. Hát.. egyelőre ennyi! De tény, h nem ezt vártam. Annyira szerettem volna, ha mellettem van, ha nem vonul el... annyira sivár és üres most minden.. kedvem lenne ordítani, s hangosan bőgni a fájdalomtól.... valaminek vége van örökre.. legalábbis most úgy érzem...
2012. ápr. 17. 11:12
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!