Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek is szemétség,...

Szerintetek is szemétség, amikor egy férfi határidőt ad egy nőnek, hogy meddig hajlandó várni rá, hogy az nekiadja szüzességét?

Figyelt kérdés
A barátommal három éve vagyunk együtt, már a házasságot tervezgettük, de az utóbbi időben teljesen bepöccent, mert én még mindig szűz vagyok. Valahogy még nem éreztem eljöttnek az időt arra, hogy megtörténjen maga az aktus. Igyekszem kielégíteni orálisan minden alaklommal, amikor együtt vagyunk, de úgy látszik, neki ez már nem elég! Most határidőt kaptam, egy hónapot! Ha addig nem történik meg, elhagy - mint mondotta. Amikor ezt kijelentette, utána egy irtózatos űrt éreztem magamban, s szerintem komoly veszélyben van a kapcsolatunk, függetlenül attól, hogy lesz-e szex a közeljövőben vagy sem. A fene megette már azt a kapcsolatot, ahol a másiknak határidőket szabunk. S hogy ne mondjam, most méginkább frászom van az elsőtől, minden romantikát kiölt a kapcsolatunkból ezzel a kijelentésével.
2012. ápr. 16. 17:27
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm MINDENKINEK a hozzászólásokat, a bíztatást, a tanácsokat! (még a durva, számomra kellemetlen beszólásokat is KÖSZÖNÖM! - talán, épp az ilyenek kellenek nekem, hogy felrázzanak) - még ma este, elmondom neki! Amit neketek! Sőt, talán a hozzászólásaitokat is megmutatom. Nem ekarok titkokat, őrülten szeretem, nem akarom elveszíteni, s igen, valóban, én vagyok a Szemét! De mentségemre legyen mondva, nem szándékosan szemétkedtem :(
2012. ápr. 16. 18:06
 32/61 A kérdező kommentje:
Kérlek, SZORÍTSATOK nekem! .. s mégegyszer, mindent köszönök!
2012. ápr. 16. 18:07
 33/61 anonim ***** válasza:
hát szivesen és sok sikert!
2012. ápr. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
Hajrá hajrá csajszi! Így kell ezt csinálni! :)
2012. ápr. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves Koren!
2012. ápr. 16. 18:08
 36/61 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan beszélj vele, és ha nem okoz problémát, majd írd meg, mi volt! Sok sikert és boldog párkapcsolatot a továbbiakban!:)
2012. ápr. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
20%

Hogy őszinte legyek én 3 év után nagyon magasról leszarnám, hogy mikor és ki akart megerőszakolni.

Annyira sem bíztál meg benne, hogy ezt elmond neki.

Most ezt elmondod, ő megbocsájt és váratod majd még 5 évig?

A nagy lópikulát...

Mondd meg neki, hogy nem fogsz vele lefeküdni, had keressen mást, ha már a veled elvesztegetett 3 évét nem fogja soha visszakapni.

Te meg talán egy új pasival kezdhetsz tiszta lappal, de azt talán valahogy máshogy kéne intézni...

2012. ápr. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Gondolom, férfi vagy :(
2012. ápr. 16. 18:13
 39/61 anonim ***** válasza:
3 év :O jó ég! Az a szemétség, hogy ennyit várattad...
2012. ápr. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim válasza:
100%
kérlek mond el a vőlegényednek hogy mi történt veled! ha ezt nem teszed meg tényleg tönkremehet a kapcsolatotok! biztos megértő lesz mert úgy látszik nagyon szeret! és szerintem nagyon igyekezni fog és rettentően figyelmes lesz! lehet elsőre nem is fogod élvezni de hidd el érdeles többször próbálkozni! és mindenképp mondd el! meg egyrészből így szembenéznél a félelmeiddel is és egy idő után eloszlanának! valamint még szakember segítségét is igénybevehetnéd! úgy szabadulhatsz meg leginkább attól ami a lelkedet nyomja a kimondod! ezt saját magam is tapasztaltam! merj róla beszélni mert tönkreteheted az egész életed! itt az ideje hogy eldobd a régi félelmeid és egy új és boldog életet élhess a szerelmeddel! félek ha nem beszélsz vele erről nagyon meg fogod bánni! remélem belátod és minden rendeződni fog az életedbe!
2012. ápr. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!