Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek is szemétség,...

Szerintetek is szemétség, amikor egy férfi határidőt ad egy nőnek, hogy meddig hajlandó várni rá, hogy az nekiadja szüzességét?

Figyelt kérdés
A barátommal három éve vagyunk együtt, már a házasságot tervezgettük, de az utóbbi időben teljesen bepöccent, mert én még mindig szűz vagyok. Valahogy még nem éreztem eljöttnek az időt arra, hogy megtörténjen maga az aktus. Igyekszem kielégíteni orálisan minden alaklommal, amikor együtt vagyunk, de úgy látszik, neki ez már nem elég! Most határidőt kaptam, egy hónapot! Ha addig nem történik meg, elhagy - mint mondotta. Amikor ezt kijelentette, utána egy irtózatos űrt éreztem magamban, s szerintem komoly veszélyben van a kapcsolatunk, függetlenül attól, hogy lesz-e szex a közeljövőben vagy sem. A fene megette már azt a kapcsolatot, ahol a másiknak határidőket szabunk. S hogy ne mondjam, most méginkább frászom van az elsőtől, minden romantikát kiölt a kapcsolatunkból ezzel a kijelentésével.
2012. ápr. 16. 17:27
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy nem bántásból írom, nem is szoktam ilyet mondani, de: 27 vagy. Hova akarsz még várni? Talán kicsit korai mondanom, de ha gyereket akarsz és még 27 évesen is ezt játszod, akkor közlöm: ketyeg a biológiai óra.
2012. ápr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 A kérdező kommentje:
Én őt nagyon szeretem! S nem azért nem engedtem neki eddig, h megdugjon, mert húzni akartam a "fejét", hanem, mert félek! 19 évesen, hajszál híján megerőszakolt egy őrült férfi, s taln attól (de nem biztos), kialalkult bennem egy félelelm a szexualitás iránt. Nem tehetek róla, nagyon szeretném boldoggá tenni ezen a téren is, de amikor arra kerül a sor, folyton begörcsölök :(
2012. ápr. 16. 17:39
 13/61 anonim ***** válasza:
32%

Kedves nők!

Mikor tanuljátok már meg, hogy a férfiaknak sokkal nagyobb a szexuális igényük, és nekik szükséglet a szex.

3 évig várt rád?

Én elhagynálak ennyi idősen 3. hónap után.

És nem én vagyok az egyedüli, hanem a férfiak nagy része majd szintén beírják neked.

Ha nem érzed, hogy szeret, szakíts vele.

Francnak kell a szüzességeteket ennyire magasztalni.

Jah, és kedves kérdező, elárulok mégegy titkot.

Egy jó kapcsolat egyik legnagyobb tartópillére a szex.

Ha hozzámész szüzen, és nem vagytok összevalók, elváltok majd?

Vagy Édesanyád kitagad ha 27 évesen elveszted a szüzességed?

Gondolkozz egy kicsit józanul.

A párod nem fog zságbamacskát elvenni, és ebben biztos lehetsz.

Tarthatsz szemétnek,de 15 éve a feleségem mellett vagyok, gyerekeim is vannak.

2012. ápr. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
100%
sajnálom azt a dolgot... és amúgy a barátod tud róla? mert ha igen, akkor talán óvatosabb és megértőbb lesz. talán az is segít, ha teljesen őszintén elmondasz neki mindent.
2012. ápr. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
64%

Úúúúúúúram Isten!!

Nem létezik! Gyerekek ennek kamunak KELL lenni. Ezt nem akarom elhinni!


Drága lelkem, mégis hova a bánat faszába akarsz még várni?

Egyáltalán... WTF?

3 évig húztad a csávód agyát ember! Te vagy a szemét nem ő!!

Én kapcsolat elejétől fogva adtam volna neked max 3 hónapot!!

A csávód a legtürelmesebb ember AZ EGÉSZ FÖLDÖN! Mégis hova tartod magad? Aranyból mérnek vagy mi a franc? Ébredj már fel drága!

Tönkreteszed a kapcsolatod! TE MAGAD! Ő ölte ki a romantikát?! Egyáltalán ROMANTIKÁT? Milyen romantika az ahol nincs tisztességes együttlét?


Először mikor olvastam azt hittem 17 éves vagy. Komolyan sokkolt, hogy 27 éves léttedre egy 17 éves érzelmi szintjét SEM ütöd meg!


Nagyon durván fogom a fejem. Ez mindenidők legdurvább gyakoris kérdése :DDD


ÉBRESSSZTŐŐ!!! 35 fölött elkezdesz majd öregedni, még a szépséged is csorbul... Jobb ha összekapod magad. Gyakorlatilag 10 év lemaradását kell bepótolnod. Vagy.. Legalább megpróbálni utolérni saját magad...


Aztamindenit! Nehogy már még te legyél felháborodva!

2012. ápr. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 A kérdező kommentje:
Nem, nem tud róla. Egyszerűen szégyellem elmondani neki! Soha, senkinek sem beszéltem edig erről. Még az édesanyámnak sem.
2012. ápr. 16. 17:45
 17/61 anonim ***** válasza:
75%

Egyébként mindig foglalkoztatott a kérdés, hogy miért annyira nagy dolog ez a nőknek. Szeretném leszögezni: semmiféle rosszindulat, vagy negatív érzés nem vezérel a kérdés feltevésekor, pusztán érdeklődés, mert nem értem. Szóval ne essen most senki a torkomnak, csak szeretném megérteni.


Miért olyan nagy szám a szüzesség elveszítése? Úgy értem persze, fél az ember levetkőzni, az első érintések, bizalom, stb, ezt mind megértem. De amikor az ember már 3 éve együtt van valakivel, orális szex már megszámlálhatatlan mennyiségben volt, ismeritek egymást, a házasságot fontolgatjátok, láttátok egymást meztelenül, ismeritek egymás testét, akkor mire kell még készen állni? Én ezt egyszerűen nem értem, mi zajlik le a nőkben a szex alatt, amire ennyire fel kell készülni? Úgy értem, a kérdező már gyakorlatilag majdnem mindenen túl van, amitől félni lehet, hát akkor mi a fészkes fenére nem áll még készen? Meg, ha a szexre még nem érett meg a kapcsolat, akkor hogyan érhetett meg a házasságra? Ezt annyira szeretném egyszer felfogni, de komolyan.

2012. ápr. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, mialatt írtam a választ, nem láttam amit utoljára írtál. Ez sok mindent megmagyaráz.

De könyörgöm, akkor keress fel egy pszichológust!!! Ne a barátodat sanyargasd! Ez embertelen!

2012. ápr. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Sajnálom, hogy ilyen rettenet történt veled, de azt tudnod kell, hogy nem élhetsz életed végéig ezzel a férfival úgy, hogy nem fekszel le vele. Ha másért nem, hát azért, hogy gyereketek legyen muszáj lesz. Ne gondold, hogy később nem fogsz félni, pont olyan ez mint bármi más az életben amitől félünk: a félelem nem múlik el magától. Két megoldás van: vagy felveszed a kapcsolatot egy szakemberrel, aki oldani tudja a szorongásod, vagy megpróbálsz beleugrani a mélyvízbe. Így vagy úgy, de erről beszélned kell a párodnak, ha eddig nem tetted.

Gyakran minél tovább vársz, annál mélyebben rögzül beléd a félelem, míg lassan már azt se tudod mitől is félsz igazán.

2012. ápr. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
100%
Pedig kellene. Segítséget kérni, terápiára járni, és csak azután kapcsolatba kezdeni, még egy aszexuális férfival is, mert amíg nem nyíltok meg egymásnak, gyakorlatilag nem lesztek többek, mint ismerősök.
2012. ápr. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!