Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek is szemétség,...

Szerintetek is szemétség, amikor egy férfi határidőt ad egy nőnek, hogy meddig hajlandó várni rá, hogy az nekiadja szüzességét?

Figyelt kérdés
A barátommal három éve vagyunk együtt, már a házasságot tervezgettük, de az utóbbi időben teljesen bepöccent, mert én még mindig szűz vagyok. Valahogy még nem éreztem eljöttnek az időt arra, hogy megtörténjen maga az aktus. Igyekszem kielégíteni orálisan minden alaklommal, amikor együtt vagyunk, de úgy látszik, neki ez már nem elég! Most határidőt kaptam, egy hónapot! Ha addig nem történik meg, elhagy - mint mondotta. Amikor ezt kijelentette, utána egy irtózatos űrt éreztem magamban, s szerintem komoly veszélyben van a kapcsolatunk, függetlenül attól, hogy lesz-e szex a közeljövőben vagy sem. A fene megette már azt a kapcsolatot, ahol a másiknak határidőket szabunk. S hogy ne mondjam, most méginkább frászom van az elsőtől, minden romantikát kiölt a kapcsolatunkból ezzel a kijelentésével.
2012. ápr. 16. 17:27
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 A kérdező kommentje:
Én 27, a párom 31 éves. Nekm ő az első minden téren, ő már túl van egy házasságon.
2012. ápr. 16. 17:29
 2/61 anonim ***** válasza:
100%

Hát 3 év az tényleg sok,de az se jó ha erőltetik.

Ha te nem akarod,akkor hadd szakítson,majd találsz mást.

2012. ápr. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim válasza:
100%
kanos a pasi.. sz.tem jobb ez annál mint h megcsaljon valakivel. neked kell döntened hogy el akarod e veszteni vele.(ám ezt én is szemétségnek tartom..)
2012. ápr. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
91%
Bármilyen lovagias volt szegény, ettől még lehet egészséges, hús-vér férfi, aki igazi házasságot szeretne. Miért ne lenne joga hozzá?
2012. ápr. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
81%
Ember, ezt nem hiszem el, képes vagy szegény pasi fejét 3 évig húzni? Látszik, hogy szeret, akkor meg mi a fenéért bántod? Én nem viselném el helyében ezt a képmutatást.
2012. ápr. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
100%
határidőket szabni nem szép dolog-főleg ilyet nem. viszont ez a kapcsolat már 3 éves! mindkét fél részéről van és nincs benne igazság. részedről érthető: te még nem akarod, nem állsz készen. viszont a végtelenségig se kéne várakoztatni szegényt. a barátod részéről bunkóság határidőket szabni, de őt is meg lehet érteni: nem várhat a végtelenségig, mert az orális szex azért más, mint a másik. szerintem mondd meg neki őszintén: te úgy érzed, nem állsz még készen rá. ez nem ellene van, szereted őt, de félsz és még nem akarod. esetleg próbáljatok meg a pettingre úgy tekinteni, hogyha kellően bemelegedtetek, akkor jöhet a szex. mindegyikhez álljatok így hozzá: így benne lóg az ígéret a levegőben, ha megjön hozzá a kedved, nem kell rágörcsölnöm, egyszerűen csak spontán megtörténik.
2012. ápr. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
100%

Nos veszélyben is van a kapcsolatotok. Nem tudom miért nem akarsz vele lefeküdni (három év az nagyon-nagyon hosszú idő), de úgy tűnik, hogy nagyon eltérő szexuális igényeitek vannak, ha még nem vetetted rá magad ennyi idő után. Azaz hiába is fekszel le vele most vagy egy hónap múlva, később is mindig probléma lesz ez.

Egyébként vallási okból nem fekszel le vele? Csak mert attól eltekintve nem tudok épkézláb okot elképzelni egy ilyen hosszú kapcsolatban.

2012. ápr. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim válasza:
0%
Szerintem nagyon is szemétség!
2012. ápr. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
100%

Megfordítanám a gondolatmeneted: fene megette azt a kapcsolatot, ahol 3 év után sem érzed magad késznek a szexre (hogy lehet így házasságra gondolni?). Ráadásul ilyen határidőket többször láttam nőknél (várjunk két hónapot a szexszel és társai). Nem általánosítok, csak szimplán én lányoktól hallottam ezt.


Tuti lesznek olyan hozzászólások, akik azt mondják majd, hogy aki ilyet mond, az nem szeret igazán, de ha 3 év alatt sem érzed magad késznek lefeküdni vele, akkor én úgy érzem, nem szereted igazán. Én ezért nem is várnék 3 évet, SENKIRE, mert aki három év alatt nem kíván meg és nem bízik meg bennem ennyire, az nem szeret engem...

2012. ápr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
100%

3 év??? Ó te jó ég! És még csodálkozol, ha nem bír magával és kétségbeesésében határidőt szab?

Szereted? - Igen. Szeret? - De még mennyire! Együtt tervezitek a jövőtöket? - Igen. Akkor mire vársz? Minek kellene még történnie, hogy "eljöjjön az idő"?

2012. ápr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!