Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi erről a vélemény? 14/L

Mi erről a vélemény? 14/L

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14 éves vagyok a barátom 15 éves. Mind a ketten szüzek vagyunk. Már egy ideje tervezzük hogy szeretkezünk, petting még nem volt nem is akarok. De a puncim "salátás" vagy hogy is mondjam, és emiatt nem merem levenni a bugyit...

Neki nem merem megmondani hogy miért vagyok ennyire szégyellős, mert nekem ez ciki. Én is már nagyon kívánom, és nem érdekel hogy "korai", mivel érzem hogy már készen állok rá.

Mi a véleményetek-e felől hogy butaság-e emiatt "nem mernem levenni a bugyit".?

Előre köszi a válaszokat.


2011. júl. 19. 15:53
1 2 3 4
 31/38 anonim válasza:

Hát figyelj...ha annyira szeret...akkor nem fogja visszataszitani a "salátás" puncid...ha szeret akkor olyannak szeret amilyen vagy :D


17/L

2011. júl. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
9be megyek -.-
2011. júl. 20. 20:10
 33/38 :D:D ***** válasza:
100%
sok.hulye!!!mitkell annyit mocskolodni.tenyleg ha nem tudsz noramlis valaszt adni inkabb hallgass.szerintem ha tenyleg szereted miert is ne.unom mar a sok apacat aki tiltja.a szex jo dolog.nemkell tiltani.ha ugygondolod akkor nyugodtan.de vedekezzetek.es csak akkor ha ugyerzed h teljes mertekben keszen allsz ra;).puszi.16/l
2011. júl. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Nem értem, "kedves" válaszolo..miért kell ilyen flegmának lenni?:// 9.-ben -.- <-- szerintem normális kérdezett itt bárki, te meg itt flegmáskodsz.. szerintem menyél, feküdj le vele a salátás p*náddal aztán meg majd jol otthagy. mennyél 14 évesen k*féltesd szét magad. de remélem anyud tud rola hogy milyen vagy. 14 éves..Tizennégy. és igy viselkedsz.. 2 éven belül mindneki téged fog k*rogatni:/// meg is érdemled..
2011. júl. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim válasza:
lehet, hogy kicsit durvák itt a válaszolok. Biztos az is, hogy az Ő döntése. Csak én is voltam ennyi idős. (Nem sértésből) de ennyi idősen még nem biztos az a szerelem. Lehet , hogy 16 vagy 17 évesen meg sokkal szerelmesebb leszel, vagyis akkor leszel igazán. Akkor meg sajnálod, hogy nem annak adtad a szüzességed. Sajnos nem sok fiú értékeli, pedig kellene, hiszen az nagy érték és nagy dolog. Ezért akkor szexelj, ha tényleg Ő az.
2011. júl. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim válasza:
előző vagy: De még mindig nem tudom mi az, hogy salátás :$??
2011. júl. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:

Nézd meg akkor a más kérdésben!

Amugy nem flegmáskodok, de akkor mit mondjak hogyha így beszéltek velem? -.-

2011. júl. 21. 18:57
 38/38 anonim ***** válasza:
én speciel szeretem a salátát. főleg garnélarákkal.:) ha a barátodnak nem kell, én elfogadom.
2011. júl. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!