Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi erről a vélemény? 14/L

Mi erről a vélemény? 14/L

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14 éves vagyok a barátom 15 éves. Mind a ketten szüzek vagyunk. Már egy ideje tervezzük hogy szeretkezünk, petting még nem volt nem is akarok. De a puncim "salátás" vagy hogy is mondjam, és emiatt nem merem levenni a bugyit...

Neki nem merem megmondani hogy miért vagyok ennyire szégyellős, mert nekem ez ciki. Én is már nagyon kívánom, és nem érdekel hogy "korai", mivel érzem hogy már készen állok rá.

Mi a véleményetek-e felől hogy butaság-e emiatt "nem mernem levenni a bugyit".?

Előre köszi a válaszokat.


2011. júl. 19. 15:53
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

Istenem, de ostoba vagy!

14 évesen kívánod? Húúú, hogy oda ne rohanjak. Ugye anyukádnak is elmondod, hogy ilyen komoly kapcsolatod van? Vagy ahhoz már nem vagy elég érett?

Mondhat bárki bármit, egy 14 éves fiatal még nem érett a szexre! Petting nélkül meg igazi mennyország lesz, majd meglásd. Buta liba!

2011. júl. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim válasza:
Hát ez tényleg nagy butaság. Amúgy elárulom az enyém is ilyen, engem nem zavar a barátom imádja. :) Szerintem még hanyagoljátok a szexet, főleg ha nem volt petting. Azt amúgy mért nem akarsz? Pedig jobb azzal kezdeni mint csak úgy belevágni. Nyugodtan vedd le előtte a bugyid. Én azt nem mondom, hogy korai, mert mindegy úgyis a te döntésed nem máson fog múlni. :)
2011. júl. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim válasza:
Hát csak gratulálni tudok, 14éves vagy még 1 éve sem ismeritek egy mást viszont már is kuratnád magad.;) Ehez tényleg csak gratulálni tud az ember mivel ez már szánalmas.Legalább az 1évet szedjétek össze ebben a korban..Lefeküdsz vele aztán ott is hagy ezt így megjósolom.^-^ ribanc-.-"
2011. júl. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
Ha ez zavarja a fiút, akkor dobd ki őt mint a macskát fosni. Ha szeret, akkor örül ha a punciddal foglalkozhat, és nem akad ki semmiségeken! Hiszen ez egyáltalán nem baj. Mármint az, hogy salátás a puncid.
2011. júl. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim válasza:

Jezusom -.-"

mi lesz igy a vilaggal ?! :O

15/L

2011. júl. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

Kimondta hogy nem ismerem 1 éve?

Jó barátok voltunk kb.6éves korom óta -.-

és nem vagyok ribanc., mert nem megb@szatni akarom magam -.-

2011. júl. 20. 13:54
 27/38 anonim ***** válasza:

hé kislány, ne beszélj csúnyán, ettől nem leszel se nagyobb, se menőbb.

és mit mutogatod magad ilyen fiatalon? ruha nélkül. pff.

2011. júl. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim válasza:

-ne mondjátok neki hogy babázzon még a végén terhes lesz és akkor babázhat

-am ez a te döntésed

2011. júl. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

De nem értem, miért raksz fel ide kérdést, ha ugysem érdekel a többiek véleménye?:D

14 éves vagy, akkor 8.osztályos. ugye? vagy 7? Mit akarsz te még szexelni? Hogy aztán mesélhesd a barátnőknek, meg majd oszthatod nekik az észt, és ettől huu de menő leszel;)) na grat. mennyél feküdj le vele, majd megbánod..:// nem értem mit akarsz még 14 évesen..

2011. júl. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
mit értesz azon hogy "saláta" ? 14/L !
2011. júl. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!