Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vélemény? Értelmes válaszokat!

Vélemény? Értelmes válaszokat!

Figyelt kérdés
17 éves csaj vagyok. Eddig még senkivel sem feküdtem le. Néhányan azt vágják le rólam h "ááá már biztos nem szűz..!" meg sokan mondják, hogy így megb..nának meg úgy, de én, hogy mondjam..kellemetlenül érzem magam. Barátom per pill nincs. Vannak fiúk akik körberajonganak, első kérdés dugunk? És akkor ha azt mondom nem, még én vagyok "szürke egér".
2011. szept. 15. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés?
2011. szept. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az, hogy mi a vélemény, meg hogy ez így tré-e?:D
2011. szept. 15. 17:39
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd jön egy fiú, aki nem csak azt akarja.
2011. szept. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

Nem, teljesen rendben van. Ne add magad könnyedén. :)

Húzzad csak a srácokat, az nem árt nekik:P

2011. szept. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Ezért nem szoktam kérdezni hanem azt mondom van FILA táskám XDDD és akkor ő kérdezi hogy dugunk-e :D


amatőrök XDD

2011. szept. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

de ha én elkezdenék ismerkedni veled, és nem hoznám fel a szexet, akkor puhapötsnek gondolnál, aki nem is akar dugni, és elraknál max a barát skatulyába.

nem baj, jól csinálod hogy nem ugrasz be minden kinálkozó farok alá, csak arra akartam rávilágitani, hogy a te korosztályodnál még az értelmes pasiknak akiket később majd többre tartasz, nincs esélyük, mert első blikkre aztmondod hogy á fatökü. aki meg dugni akar azzal meg az a baj. végülis belőled lesz majd a normális pasik álma, amikor ráébredsz hogy aki nem rögtön dugni akar az is akar ám de még mennyire, csak nem ezzel ront rád :)

bocs ez kicsit általánositás volt, de szóval ezér nem kezdenék 18-19 alatti lányokkal.

22/f

2011. szept. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mondták már hogy "aztaa azt hittem hogy nem vagy szűz"pedig csak 14 vagyok..:S
2011. szept. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%

Nem tré.

Ha meg b@szol akkor meg rib@nc vagy....nincs középút.

Várj még! Csak azért ne veszítsd el hogy "el legyen veszítve"!

2011. szept. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ne húzd a fiúkat mert annak erőszak a vége. Ha tényleg rajonganak érted ovatos legyél a bulikba ne igyál meg akármit. Ha egy lány azt kérdi ˝ nincs fiiúúd˝ és gúnyolodna, sebaj. Azt nézd meg 10 év múlva mejknek van férje és hol él.
2011. szept. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!