Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeret vagy nem? Vélemény?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret vagy nem? Vélemény? Várom a válaszokat, el vagyok keseredve=(

Figyelt kérdés
A barátom elég sokat hazudozik...pl az elején amikor megismerkedtünk azt mondta a utálja a drogot nem is drogozik el is ítéli most bent voltam a sulijánál és egy srác odajött hozzá h nm tudna e spurit szerezni..rákérdeztem barátomnál h spurizik e (nem látszanak rajta arra utaló jelek h ezt csinálná,van drogos ismerősöm észre tudom venni) azt mondta h nem és csak tavaly csinálta de rájött h neki az nem kell..de mégis hazudott mert azt mondta h ő oha nem drogozott..és amikor rákérdezek h miért nem mondta el akk az a válasz h nem akarta h megtudjam milyen ember is ő és h nem akar elveszíteni..szóvaé ez csak egy példa..de akárhányszor szakítani próbálok vele nem enged el nem értem mivan miért hazudik szeret vagy nem szeret(mert am úgy érzem hszeret és mindig ő mondja h talizzunk stb) de nem tudom h most mi van szerintetek?írjatok légyszi el vagyok picit keseredve
2009. jún. 7. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
korotok? mióta vagytok együtt? lehet azért nem mondta hogy régen spurizott mert nem akarta, hogy kiábrándulj belőle!
2009. jún. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ő 17 én 16..és fél éve vagyunk együtt..mindig azt mondja ha kiderül ilyesmi h azért nem mondta mert nem akarta h kiábránduljak belőle pedig úgysem ábrándulnék ki hiszen én szeretem csak már nem tudom mikor mondd igazat és mikor nem..de szakítani egyszer sem engedett..am meg én vagyok neki az első komolyabb kapcsolata a szüzességét is velem vesztette el..
2009. jún. 7. 22:20
 3/3 anonim ***** válasza:
hát ezt neked kell eldöntened, gondold végig, hogy szeretnél e vele maradni, fiatal vagy rengeteg másikat találsz! ha ezt csinálja akkor a bizalmad el fog tűnni és bizalom nélkül egy kapcsolat halott! olyan nincs hogy nem enged, ha te azt akarod akkor vége! gondold át!
2009. jún. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!