Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vélemény? :$$ (többi lent)

Vélemény? :$$ (többi lent)

Figyelt kérdés

14/L


A barátommal kicsivel több mint 4 hónapja vagyunk együtt. A szülők nem igazán bírják a fiút mert 2,5 év van közöttünk vagyis 17 éves, én meg nyáron leszek 15. Én még nem szeretnék vele lefeküdni 14 évesen mert nem vagyok ribanc de nagyon szeretem. Ezt meg mondtam neki, ő meg azt h nem akar szűz maradni 18 évesen ezért jegeljük a témát amíg 15 nem leszek. De akk szerintetek lefeküdhetek vele ??? Ti hogy gondoljátok? Sajnos anyukámmal nem merek erről beszélni mert pontosan tudom h már a témától és akkora csinnadratta lenne mint még soha. Viszont apukám nőgyógyász de mivel elváltak ezért ritkábban látom és amúgy is az apám...


Véleményeket kérek fiútól,lánytól, minden korosztályból.


2011. márc. 8. 12:56
1 2
 1/12 szamo77d ***** válasza:
67%

Talán még 15 évesen sem kellene. Csak akkor meg esetleg

keres magának valaki mást a barátod, aki megteszi neki!

Pettingezzetek, elégítsétek ki egymást rendszeresen, ha

meg tudjátok tenni nyugodt körülmények között. Jól teszed,

hogy most ellenállsz, aztán 15 évesen majd vizsgáld felül

az érzéseidet és dönts! És védekezzetek!

2011. márc. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Ne azért feküdj le vele, mert ő akarja (ő nem akar 18 éves szűz lenni). Ha valamiért lefekszel vele, az azért legyen, mert TE is akarod. Ha neki csak egy lyuk kell, amibe beteheti, akkor ajánld fel neki a konnektort.
2011. márc. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

"Ha neki csak egy lyuk kell, amibe beteheti, akkor ajánld fel neki a konnektort."

Ez nagyon nagy! :D


Egyébként én is úgy gondolom, hogy ha te nem akarod, akkor ne tedd meg. Ne engedd, hogy rábeszéljen, ha nem állsz még készen.


23L

2011. márc. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
A barátod i a 17 éve ellenére éppoly éretlen és gyerekes, mint te. Én a helyedbe elgondolkodnék ezen hogy még csak nem is azért akar lefeküdni veled, mert esetleg beteljesedne a szerelmetek, hanem mert nem akar szűz maradni... Ez nagyon gáz... Szerintem hanyagoljad, nem kell egy ilyen tuskóval lefeküdni, se most se máskor sem.
2011. márc. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
30%

Így van.Csak akkor add "alá" magad ha te is akarod és ne azért mert ő ezt kéri a szülinapjára.Ha pedig ő nem azért akar "maga alá" gyűrni téged mert szeret,hanem első sorban azért mert ő nem akar szűz lenni 18 éves korára akkor alaposan el kellene gondolkozni hogy min is alapul ez a kapcsolat tulajdonképpen.


És jól teszed ha ezt ilyen formában nem tálalod a szüleidnek.Ha nekem a gyerekem ezt ilyen formában tálalná 14 évesen hogy "hát de a barátom nem akar szűz lenni 18 évesen" olyan "csinnadrata" le vágnák hogy a szemérem ajkai egy életre össze zárnának a barátja meg mehetne 18 évével amerre akar...


Egyébként viszont az is indok lehet a barátodnál hogy 18 évesen már bűncselekménynek fog minősülni ha csak egy újjal is hozzád ér,elvégre te kis korú vagy és az is maradsz még pár évig.


Szóval kapásból van 2 érv az mellet hogy miért akarja 18 éves koráig elveszíteni a szüzességét veled,de nincs közte az hogy "szeret"...Vágod?

2011. márc. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
NEM SZERET. Mikor ennyi idős voltam mint te én is lefeküdtem a 17 éves barátommal és utána dobott két hét múlva!! Aztán megtaláltam az igazit és neki már csak másodkézből adhattam oda magam!
2011. márc. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
18%

15 leszek két hét múlva. van egy barátom, betöltötte a 18-at. egyhónaposak voltunk, mikor lefekedtem vele, egyikünk sem volt már szűz... lassan három hónaposak leszünk. március végén. együtt vagyunk, minden jó, sőt jobb.

a vélemények nagyon eltérőek, hogy mikor és miért akkor jobb elveszíteni a szüzességet. ha nem érzed magad késznek rá, akkor ne hagyd, hogy lelkileg "kényszerítsen", mert ha erőszakos, akkor tényleg nem szeret.

2011. márc. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy ez a törvény amúgy, de ha mindent batartanának a fiatalok, miért pont ezt tartsák be... ha egyszer szeretik egymást?!
2011. márc. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy írtatok!


A vélemények nagyon eltérőek.Ezért kicsit pontosítanék:


- Nem erőszakos akkor már rég kiraktam volna.

- Nincs tervbe véve h lefekszem vele csak tájékozódás céljából írtam


még 1x nagyon köszönöm hogy időt szakítottatok ;)

2011. márc. 9. 10:21
 10/12 anonim válasza:

A vélemények egyáltalán nem térnek el.Mindenkinek az a véleménye hogy csak azért ne csináld mert ő ezt akarja.


Egyébként pedig ez most egy jó teszt a számára.Ha nem akarsz,ne feküdj le vele és így ki derül hogy tényleg szeret-e tényleg nem erőszakos-e és hogy a lompost jobban szereti-e mint téged..Ha nem erőszakos és igazán szeret,akkor ki fogja várni még készen állsz és nem azt fogja hajtogatni hogy "hát de én nem akarok szűz lenni...".


Miért nem csempészte be a répát 14-15 évesen valakinek,és várt 18 éves koráig?Ez miért a te gondod legyen és miért te veszítsd el a szüzességed 14-15 évesen csak mert ő várt vele 18 éves koráig?


Én a helyedben már csak azért sem mennék bele hogy most kiderüljön tényleg szeret-e és húséges-e.

2011. márc. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!