Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vélemény? :$$ (többi lent)

Vélemény? :$$ (többi lent)

Figyelt kérdés

14/L


A barátommal kicsivel több mint 4 hónapja vagyunk együtt. A szülők nem igazán bírják a fiút mert 2,5 év van közöttünk vagyis 17 éves, én meg nyáron leszek 15. Én még nem szeretnék vele lefeküdni 14 évesen mert nem vagyok ribanc de nagyon szeretem. Ezt meg mondtam neki, ő meg azt h nem akar szűz maradni 18 évesen ezért jegeljük a témát amíg 15 nem leszek. De akk szerintetek lefeküdhetek vele ??? Ti hogy gondoljátok? Sajnos anyukámmal nem merek erről beszélni mert pontosan tudom h már a témától és akkora csinnadratta lenne mint még soha. Viszont apukám nőgyógyász de mivel elváltak ezért ritkábban látom és amúgy is az apám...


Véleményeket kérek fiútól,lánytól, minden korosztályból.


2011. márc. 8. 12:56
1 2
 11/12 kovpet ***** válasza:

"Egyébként viszont az is indok lehet a barátodnál hogy 18 évesen már bűncselekménynek fog minősülni ha csak egy újjal is hozzád ér,elvégre te kis korú vagy és az is maradsz még pár évig."


Honnan veszitek ezeket? 14 felett nem bűncselekmény...

2011. márc. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Baritrust válasza:
Sztem a tanulàson kellene jàrjon az eszetek
2011. márc. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!