Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért irtóznak a pasik a szűz...

Miért irtóznak a pasik a szűz lányoktól?

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 21:31
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Én szűz lány vagyok, és 18 éves.

Nem tartom ezt valami különleges dolognak velem kapcsolatban, egyszerűen ez nálam azt tükrözi, h nem vagyok olyan, h csak úgy akárkinek odaadnám magam...


ÉS: nem hiszem, h béna lennék.

Ugyanis szerintem egy lány igenis lehet könnyen kezelhető az ágyban -annak ellenére is, ha szűz- ugyanis, ha megvannak az alapok, azaz:

1. a lány tisztában van a saját testével, adottságaival, valamint lelki állapotával,

2. a fiú kellően oddadó, tud kedvesen bánni a lánnyal, vigyázni rá, meg kinek mire van igénye,

3. megvan kettejük között az összhang, a szerelem, és a vágy, akkor nem mondhatja a fiú, h milyen nehéz azzal a lánnyal.


Persze, akikben nincsen meg ez, vagy a kapcsolatuk nem olyan, akkor ne várják el azt, sem a pasik, sem a lányok, h tökéletesen fog működni a szex!

2010. okt. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
76%
Nálunk is ez volt a barátommal.Én még szűz voltam mikor ő már rég nem.Mielőtt elkezdtünk járni én mondtam neki, hogy még szűz vagyok és ő nagyon meglepődött, majdhogynem ott is akart hagyni.Végül már annyira belém szeretett hogy nem érdekelte ez a dolog. 1,5 hónap után lefeküdtünk sé végül már ő is belátta, hogy sokkal jobb volt így, hogy vele voltam először.Azt is elmondta, hogy az elején azért bukott ki mert hogy ő nem szeretne tanító lenni. De mára nagyon boldogok vagyunk. Naponta többször is csináljuk és örülünk, hogy így történt!
2010. okt. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
100%

OFF: Ez 1 vicc amit itt írnak sokan!

az h a lány szűz e v sem és h ez mit jelent az eltérő!

nekem most van az első komoly kapcsolatom több mint 1 éve

és nekem ő volt az első.

ha 1-szer netalántán szétmegyünk és pl 20 alatt leszek(most 16 vagyok) akkor ne mondja már nekem senki azt h csak mert már nem vagyok szűz azért bárkinek odaadom magam. mert itt a válaszolók fele azt mondta h aki szűz még az megválogatja h kivel fekszik le!

Ez így van! de 1x ez is véget ér és azután ugyan úgy megválaszthatja h nem fog az első jött-menttel összefeküdni.

2010. okt. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
100%
Én szerintem ez hülyeség,hogy irtóznak,én pl. jobban szeretem ha lehet kicsit tanítgatni,és az értelmes lányoknál sokat számít ha velem veszti el,nem plázacicára gondolok.és nem szeretem azt ha előttem 60-an embernek megvolt a lány.
2010. okt. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Aki nem örül neki, az egy tahó proli ösztönlény.
2010. okt. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
engem pl. jobban vonz ha egy lány szűz.
2010. okt. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!