Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk, ti miért irtoztok úgy a...

Fiúk, ti miért irtoztok úgy a szüz lányoktól?

Figyelt kérdés
2009. szept. 2. 00:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Én nem irtózom tőlük. Lehet, hogy manapság ez a ritkább, de olyan lánnyal vagyok együtt, akit tényleg szeretek. És ha szeretek egy lányt, tök mindegy, hogy szűz-e az első együttlétünkkor, vagy sem. Nem a szüzzessége/ nem szüzessége a lényeges, hanem ő maga.
2009. szept. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 kolosszus22 ***** válasza:
20%
Mert bénák és a fene akar velük tapintatoskodni, nem jó velük a szex, ennyi. Persze, ha az ember szűz lányba szerelmes akkor biztos bepróbálja, de amúgy kerülni kell őket messziről.
2009. szept. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Figyu, az a nem mindegy, hogy mit akarsz a lánytól. Ha csak a szexre kell pár alkalom erejéig, akkor jobb, ha nem szűz. Ahogyan azt a fenti válaszoló is írta. De ha komoly kapcsolatra szeretnéd a lányt (én legalább is így vagyok vele), akkor nekem mindegy, hogy szűz-e. Ilyen esetben mindenestül szeretem és elfogadom. De olyan nagyon irtózni egyébként sincs mitől sztem. Mindenkinél van egy első alkalom, nem?
2009. szept. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
en is igy vagyok vele,h valakinek mindig kell legyen egy elso... a volt baratom is orokke azzal jott h else tdna magat kepzelni szuz csajjal...
2009. szept. 2. 01:16
 5/19 anonim ***** válasza:
78%

Én részemről nem irtózok a szűz lányoktól.

Az egyéjszakás kalandoktól irtózom (nem is volt), tartós kapcsolatban meg igazából nem sokat számít...

2009. szept. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
66%
Nem irtózunk tőle. Persze kényelmesebb, ha tapasztalt az illető, de két ember első együttlétekor úgysem lesz tökéletes minden, hiszen egy párnak is össze kell szokni. Akkor pedig teljesen mindegy, hogy valaki szűz-e, vagy sem. A 3. alkalomra (ha a partnere is olyan) belejön a dologba.
2009. szept. 2. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%

Még mindig öreg vagyok hozzájuk. Miért kell ezt ennyiszer megkérdezni?

Aki évek óta aktív nemi életet él annak nem pálya hónapokat várni hogy elszánja magát a kishölgy, hacsak nem bolondult bele teljesen. Aki konkrétan az esküvőig vár annak minden tiszteletem, de világnézeti ütközések miatt a komoly kapcsolat lehetetlen lenne köztünk. Egy(pár)éjszakás kapcsolat értelemszerűen nem játszik. Kihagytam valamit? Ja, hogy amikor 15 évesen már nem szűzek a lányok akkor szűz lányra szinte még gondolni is illegális. Szó sincs irtózásról, egyszerűen nem érzem hogy bármi közöm lenne hozzájuk. (28/F)

2009. szept. 2. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%
Ezt csak a lányok gondolják így. A Fiúk szeretik a szűz lányokat.
2009. szept. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
68%
én nem irtózok tőlük... :) ugyanugy tudom szeretni, mint mást. :)akinek nincs kedve "vesződni" egy szűz lánnyal, az más alapján választ párt... azért én tudom hogy énis kezdtem valahol.meg valahogy.... :)
2009. szept. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
24%
Én barátnőnek se szívesen, mert ugye csak a baj van vele h jaj ő még nem akarja meg stb. Meg ő úgy gondolta ha majd az egy éves évfordulón,ez személy szerint nekem volt, le is léptem:D
2009. szept. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!