Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk, ti miért irtoztok úgy a...

Fiúk, ti miért irtoztok úgy a szüz lányoktól?

Figyelt kérdés
2009. szept. 2. 00:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem a férfiak nagy része nem irtózik (kicsit erős kifejezés) a szűz lányoktól.Ha megszeretsz valakit szerelemmel,és csak később derül ki róla,hogy szűz,akkor biztos nem hagyja ott.


Magyarán ha tényleg szeretsz valakit,akkor nem fogod ezt nézni.


Az én barátom várt rám elég kitartóan (29 éves) én meg 18 :-)

2009. szept. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
79%

Jah,és szerintem nem voltam vesződés számára...


Sőőőt,még valahol tetszett is neki a dolog..mert én is dumáltam vele erről a témáról.

2009. szept. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 kolosszus22 ***** válasza:
26%

15:51- Vagy amíg rád kellett várnia addig más nőnél elégítette ki szexuális vágyat, egy 29 éves ürgének már erre igénye van normális esetben, nem fog hónapokat, éveket várni!

22/F

2009. szept. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
86%
16:28 - Én írtam hogy öreg vagyok már hozzájuk, ezért talán furcsa lesz hogy ezt mondom, de nem értek veled egyet. Közel a 30-hoz már sokkal türelmesebb az ember, ráadásul azt is írtam hogy "hacsak nem bolondult bele teljesen". Akibe szerelmes vagyok arra bizony várnék. Épp csak gimi óta nem találkoztam szűz lánnyal, nemhogy a korosztályomban, de még a (mostani) 18-20 évesek közt sem.
2009. szept. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
69%
Nem írtózom tőlük, sőt jobban "szeretem" őket!
2009. szept. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
80%
Kedves válaszadó! Nemtom, honnan veszed ezt a baromságot. Én sokkal jobban örülnék egy szűznek, mint akinek már ezer pasija volt. Kutyából ugyanis nem lesz szalonna, azaz nehezen, hiszem, h. egy kiélt ribiől hűséges társ és családanya lesz. Ja, ugyanis nekem csak komoly kapcsolat céljából kell nő, egyéjszakás kalandot el se tudok képzelni, meg ilyeneket. Akkor pedig az a jó, ha nem adja magát oda a lány mindjárt mindenkinek az 1. randin. Egyébként huszonéves fiú vagyok.
2009. szept. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, látom jól lepontozta vki a válaszom, pedig kedves válaszadó hiddel, h. a normális fiúk így gondolkodnak ebben a kérdésben, de ha már annyira lepontozta vki a válaszom, igazán meg is indokolhatta volna, h. miért nem megfelel meg neki.
2009. szept. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
biztositom h nem en voltam...nem nagyon szoktam pontozni...
2009. szept. 6. 23:13
 19/19 A kérdező kommentje:
sha pontozok akk is felfele pontozok:)
2009. szept. 6. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!