Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mitévő legyek ha undorodom a...

Mitévő legyek ha undorodom a már nem szűz lányoktól?

Figyelt kérdés

Annyit pontosítanék hogy az is elég lenne ha nem tudnám hogy voltak már benne de ha tudom akkor egyszerűen úgy állok hozzá mintha egy sztiptízbárban lépett volna fel meg ilyesmi.

Elképzelem ahogy valaki tömködte belé a gennyes farkát szal hányingerem lesz meg ilyesmi.Ez egy beidegződés ami magától jön....


2011. máj. 12. 23:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%
Hány éves vagy?
2011. máj. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
44%
jó ha tudod: a vagina egy öntisztító szerv, tehát automatikusan tisztítja magát, ezért nem látom okát az undorodnak, főleg ha óvszerben hatolsz be valakibe... meg szerintem akkor már inkább tapasztaltabb lány, mint 1 szűz aki összevérez:P meik gusztustalanabb?
2011. máj. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
most ez hogy jön ide?
2011. máj. 12. 23:50
 4/25 A kérdező kommentje:

második:valóban az lenne az ideális ha nem is vérezne össze vagyis már be lenne avatva de nem kacérkodna vele hogy ő már hűde tudja a dörgést.

Öntisztító /nem öntisztító tök mindegy.kimoshatod te a kutyatálat 3ezerszer is hiába-nem lesz gusztusod belőle enni

2011. máj. 12. 23:54
 5/25 napietus ***** válasza:
74%
szedj össze szűz lányokat.
2011. máj. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
92%
Figyelj, ha van egy lány akinek volt egy barátja és szerette is és volt köztük szex is, komolyan gondolták akkor megérthetnéd, hogy ő sem úgy tervezte, hogy x hónapon belül szétválnak. Engem is taszít ha egy férfi mindent megkefél ami mozog, de egy ilyen kapcsolatban azért elfogadható. Ez egy ilyen dolog, ezt el kell fogadni. Szerintem ha szerelmes leszel akkor ez lesz az utolsó ami érdekelni fog.
2011. máj. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

van ugyanis egy lány aki nekem nagyon bejön.annyira oda vagyok érte hogy még el se merem képzelni milyen lehet meztelenül mert lelkifurdalásom lenne a gondolattól.aztán nemrég megtudtam hogy volt 2 barátja is.gondolom nem csak puszilgatták .....

és nagyon megzavarodtam hogy most mi lesz hogy álljak hozzá innentől a dolgokhoz

2011. máj. 13. 00:00
 8/25 anonim ***** válasza:
82%

"még el se merem képzelni milyen lehet meztelenül mert lelkifurdalásom lenne"

Ez úgy hangzik, mintha cseppet félrenevetlek volna a szexualitás terén, ami fura, mert általában lányokra jellemző.

2011. máj. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
91%

Azért az, hogy volt 2 barátja nem jelenti azt, hogy le is feküdt velük. pl van egy barátnőm, csinos lány, meg szép meg minden, az első pasijával 1 évig jártak és nem jutottak el odáig, a másodikkal fél évig és vele se.

Nekem még nem volt barátom, de ezen általában meg szoktak lepődni, hogy hogyhogy nem, ők azt hitték, hogy már régen elkezdtem pasizni stb.. Elég szar néha ha többet gondolnak rólad mint ahol valójában tartasz. Főleg mert nem is mernek kezdeményezni sokszor, merthogy én biztos rég foglalt vagyok, meg hogy nem is feltételezték, hogy egy ilyen fiatal kedves lány egyedül van. ezt konkrétan valamelyik nap hallottam egy pasitól. Na mindegy. kérdésedre visszatérve nem tudom ebből hogy gyógyulhatnál ki. Nem szerencsés ilyen gondolatokkal közelíteni a szex felé. Persze könnyű ezt mondani. Talán kereshetnél elsőre szűz barátnőt. De gondolj bele, mi lenne ha szakítanátok, aztán ő már utána nem kellene senkinek, mert te már meghúztad? Vagy ha te nem kellenél egy csajnak se, mert fúj már volt farkad más lányban és az milyen undi. hogy esne? tudom nehéz az ilyen önkéntelen gondolatokat befolyásolni, de talán egy terapeuta segítene rajtad, mármint szexuálpszichológusra gondolok. Mi mondhatunk akármit, de nem vagyunk szakemberek. Esetleg kereshetnél kifejezetten ilyen gondokkal küszködőknek fenntartott oldalt, ahol chaten vagy levélben szakember segítene neked.

2011. máj. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
85%
lemaradt 19/L
2011. máj. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!