Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mitévő legyek ha undorodom a...

Mitévő legyek ha undorodom a már nem szűz lányoktól?

Figyelt kérdés

Annyit pontosítanék hogy az is elég lenne ha nem tudnám hogy voltak már benne de ha tudom akkor egyszerűen úgy állok hozzá mintha egy sztiptízbárban lépett volna fel meg ilyesmi.

Elképzelem ahogy valaki tömködte belé a gennyes farkát szal hányingerem lesz meg ilyesmi.Ez egy beidegződés ami magától jön....


2011. máj. 12. 23:47
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
91%

biztos nem tervezték a szakítást a nemszűz csajok...

én is ártatlan voltam, naiv, azt hittem, az illető szeret, és majd életem végéig együtt leszünk. 3 hónap után +unt a srác, keresett 1 gazdagabbat, és rondábbat. nézzük a fordítottját: találsz v.kit, aki szűz, szexeltek. utána kitesz a csaj v.miért. beleszeretsz 1 másik szűz csajba, aki közli veled, h nem kellesz, m a k.ukid már volt 1 gusztustalanul cuppogó, nedvedző p.nában.

jól esne? megértenéd? v. fel lennél háborodva, h mer ilyet gondolni?

akk még megértelek v.mennyire, ha vallásos vagy, és a házasságig várnál a dologgal, de ezt sem tartom 1 jó döntésnek...de ilyet? :O

fordítva, ha ez megtörténne, amit előbb írtam, nem undorodnál magadtól, h a p.csöd már "nem tiszta"..nem lenne ott benned, h hiába sikálod szappannal, koszos, mág "meg van rontva" stb? m bizony, benne lehet a pakliban, h téged hagynak el...

csak gondold ezt jobban át, mennyire logikátlan, és irracionális, h ilyet gondolsz, v. h esetleg ez nálad 1 fura fóbia (m ilyen is van), és akk szakember meg tud ettől szabadítani.

v. tényleg keress mindig szűz csajokat, v. egyáltalán ne keress senkit O.o

2011. máj. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

00:11 tudod hogy dolgoznak az ilyen szexuálpszichológusok? vagy képben vagy ezen a téren?úgy értem van rálátásod erre a szakmára vagy csak úgy ajánlod.a "hátha segít" nem kielégítő


érdekes egyébként mert fiú-lány felállásban a barátot a magyar nyelvben egyértelműen arra használják aki már ismeri az illetőt "belülről".inkább a barát-barátokat is inkább haverré degradálják csakhogy ne legyen félreérthető. vagy van még a jóbarát kifejezés

olyan hogy járnak de nem történt olyasmi meg az inkább ismerkedés mint járás

amúgy téged beavat az ismerősöd ilyenbe hogy "járunk de még nem történt meg"? nagyon megbízhattok akkor egymásban

2011. máj. 13. 00:27
 13/25 anonim ***** válasza:
94%
Te szűz vagy még? Mert ha nem akkor te is ugyanolyan gusztustalan vagy, mint azok a lányok, elég undorító, hogy a f*rkad más nőben járt...
2011. máj. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
91%
Én is undorodtam régen a nem szűz fiúktól, de rájöttem, hogy a mai világban nincs olyan, hogy csak házasság utáni szex vagy hogy együtt maradnak életük végéig az emberek. Tehát gondold végig, akkor mindenki 1emberrel szexelne. Te nem kívánsz meg több lányt?:D
2011. máj. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
hát az lenne jó ha mindenkinek lenne egyvalaki de sajna mindenki csak lízingelgeti egymást
2011. máj. 13. 00:35
 16/25 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem csak félsz az összehasonlítástól.

Egyébként én sem szeretem a használt cipőt.

Kapcsolatra csak olyan csajt választok,akiben nem járt olyan sok f@sz,mert engem is émelyít.

Sima dugás ellen viszont nincs kifogásom,arra jók az agyonkeféltek is.

2011. máj. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
92%
Ha már nem lennél szűz akkor is undorodnál a nem szűz lányoktól?
2011. máj. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
89%
Szegény lány ,hogy gennyes farkakat képzelsz a puncijába,jó igénytelennek nézheted,ha replásokkal kefélt szerinted avagy,ha az én farkam gennyes akkor a tiéd is! "de ha tudom akkor egyszerűen úgy állok hozzá mintha egy sztiptízbárban lépett volna fel " -De látom legalább egy lovag vagy! Nem tudom hány éves vagy,de belül nem tűnsz túl éretnek! Valószínű,hogy nem egy nővel fogod leélni az életed,idősebb korodra akkor feleséged se lesz vagy mi? Esetleg akkora kinövöd ezt?
2011. máj. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
82%

00:11 vagyok

Nem tudom konkrétan, hogyan dolgoznak a szexuálpszichológusok. De ők konkrétan szexuális problémákkal foglalkoznak, nyilván több tapasztalatuk van ilyen téren mint nekünk, így hasznosabb tanácsot tudnának adni.

A másik dolog meg, igen az a lány akit említettem a barátnőm és meg tudunk ilyen dolgokat beszélni egymással. Nyilván nem részletekbe menően számolunk be egymásnak a szexuális életünkről, de ha valamelyikünknek vmi gondja van akkor meg tudjuk beszélni. Azt hiszem pont az volt a téma, hogy nem lenne-e korai a következő szintre lépni a pasijával, ezért is mondta el hol tartanak.

Egyébként meg ne sértődj, de lehet az a gond veled, hogy nincs olyan ember az életedben akivel a szexről is nyíltan tudnál beszélni. Anno, hogy lettél felvilágosítva? mert pl sokat befolyásol az is a hozzáállásodon, hogy hogyan magyarázták el neked a szexet. Ha akkor első alkalommal úgy állították be, hogy az jött le neked, hogy a szex egy gusztustalan dolog, esetedben olyannal gusztustalan, aki már volt mással előtted, akkor lehet hogy emiatt gondolod ezt az egészről.

2011. máj. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

23:55 találó hasonlat. :) van aki 30, van aki 10, van aki 1 ex után érzi így.


szerintem valamilyen lelki undorról beszélsz

az is lehet hogy csak azért gondolod így, mert te is szűz vagy. ha te is szakítottál volna, elnézőbb lennél.


00:00


ne hallgass másokra, ez nem beteges meg félrenevelt, van valami köze a szemérmességhez, és azért nem akarsz róla ilyet képzelni, mert "megszentségtelenítésnek" éreznéd. ugyanúgy ahogyan azt is annak érzed, hogy már mások hozzáértek előtted. ez egy magas szintű imádat. talán azért mert többet akarsz tőle egyszerű testi dolgoknál, holott a vágyad hajtana rá, ezért önmagaddal vívódsz.


vagy változtatsz ezen az érzéseden, vagy keresel egy szűz lányt.


00:15 senki sem tervezi, kivéve aki tudja előre hogy nem akar szerelmet. az igazság pedig az, hogy nagy valószínűséggel az ember nem egyvalakivel fog egész életében érintkezni. tehát teljesen mindegy. aki ilyen statisztikák mellett is komoly veszi a szerelmet, az nagyon naiv ember, vagy idealista. kívánom hogy legyen szerencséje az álmaihoz.


00:27

én pszichológusra nem pazarolnék se pénzt se időt. értelmetlen


00:31

azért a kettő nagyon messze áll egymástól. egy olyan világban, ahol az emberi kapcsolatok nem romlottak, létezhetne örök szerelem. ha ő ennyire idealista és ragaszkodó, és mégis megkíván valaki mást, azért van mert kiábrándul (a fenti ok miatt vagy más) belőle. viszont vannak olyan emberek, akik szexuálisan felizgulnak akár több különböző személytől is. van akinek lelki kötődés is kell hozzá. ez személyiségfüggő, amit a tapasztalatok erősen befolyásolnak. tehát szerintem nem jó érvelés.


00:35

ez is találó, de szokj hozzá hogy ilyen a világ. az emberek tökéletlenek. sőt...

1 panaszkodhatsz 80 évig, és szűzen halsz meg

2 megváltozol és te is lízingelsz

3 megkeresed a tökéleteset és örökké együtt lesztek

te választasz. ha tippelnem kellene, statisztika alapján 2

2011. máj. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!