Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit várnak a fiuk a lányoktól...

Mit várnak a fiuk a lányoktól az ágyba?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 18:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Szilvásbuktát, b*szdmeg.
2011. szept. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sört meg tévé-távirányítót.
2011. szept. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
55%
azt hogy hozzon még 1 személyt be az ágyba lehet az kutya macska vagy ,ég 1 ember csak nőstény legyen :D
2011. szept. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
1 jó nagy szőrős f.aszt
2011. szept. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Először is: a fiú az hosszú ú, az ágyba helyet pedig ágyban a helyes! Hát azt várjuk el, hogy a lány szeressen egész testével-lelkével, és adja át magát a szeretkezésnek. Ne csak egy pózban szeresse a szexet, hanem több pózban is. Ne csak azt várja el, hogy őt simogassam, hanem ő is nyújtson sok simogatást, ölelést. Engedje, hogy végigcsókoljam, nyaljam őt, és engedje a végén, hogy egy végső kiáltással kísért utolósó néhány döféssel beleélvezzek a meleg hüvelybe. Röviden ennyi. 40 éves ffi vagyok.
2011. szept. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
azt hogy legyél a kaucsuk lady-je. amennyiben elment csak hagyd had bagózzon és no problem :33
2011. szept. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 krvua ***** válasza:
100%
én azt hogy miközben kutyapózban b@szom a tv felé nézzünk és ehessek pizzát a hátáról
2011. szept. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne legyél olyan mint egy farönk :)
2011. szept. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
minimum tegye szét a lábát :)
2011. szept. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Legtöbb fiú azt várja el, hogy a lány aktívan és odaadóan szeretkezzen átélve és tüzesen.

Én leginkább azt várnám el, hogy úgy gondolkozzon a szeretkezésről, ahogyan én!Mert akkor lesz mindkettőnknek a legnagyobb élmény! Vagyis ha az az alapállás, hogy a fiú azt érzi számára a legfontosabbnak, hogy minél finomabb és élvezetesebb élményt szerezzen a lánynak és a lány ugyanerre törekszik hogy Ő pedig a fiúnak!

Ha egyikőjük sem vár el semmit és nem mérlegel, hanem inkább ad, amire csak képes, odaadóan, esetleg még önfeláldozóan is, akkor lesz az igazán jó mindkettőjüknek!

2011. okt. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!