Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sokszor olyan badarságot...

Sokszor olyan badarságot lehet olvasni fiatal "szűz" lányoktól, hogy gondoltam egy kis felvilágosítást belinkelek. A mai tinik ennyire hülyék, vagy minket néznek hülyének?

Figyelt kérdés
[link]
2009. jan. 23. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem ennyire nincsenek felvilágosítva. Ha fel lennének akkor neml enne annyi kiskorú anya illetve abortusz...

2009. jan. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem használnék iylen szavakat rájuk, hogy hülyék, bár tény, hogy vagy 12 évesen a kedvenc szex-pózaikról beszélgetnek (hallottam, és biztos vagyok benne hogy nem csak a szájuk járt), vagy a másik véglet, nincsennek valóban igazán felvilágosítva. Elsősorban a családot, a szülőket tartom ezért felelősnek. Mindkét végletért. Jó ötlet az ide bemásolt link, hátha segít!
2009. jan. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A linken egy szexológiai tanfolyam részletei érhetőek el, hogyan lehet teherbe esni.

Nem az első olyan kérdést láttam, ami azt boncolgatná, hogy ugye így nem lehet, na már most olyan dolgok, hogy kb a hason lévő spermától lehet e... és ilyenek.

Az egyik válaszomban azt írtam, ha valaki így esik teherbe az írja meg, mert akkor a következő babával nem lenne annyi macera összehozni... Jót nevetek:D

2009. jan. 23. 11:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Túl sok amerikai filmet néznek, azért ilyenek, azt hiszik ez a menő!!!!
2009. jan. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem az zavar, hogy lefekszenek egymással, tegyék, én is tettem, pedig nem kaptam felvilágosítást, amit nem tudtam arra rákerestem, utána olvastam, esetleg egy normális, érett nővel beszéltem róla.

Mikor a sulinkban volt felvilágosítás, akkor rajtam lepődtek meg a leginkább, mert akkor aktív nemi életem volt, mégsem azt kérdeztem jó e szopni, hanem, milyen a párkapcsolat, nem azért mert én nem tudtam, hanem mert sokan nem tudták már azt sem, de...

Ez sajnos csak a reprodukciónkat tartalmazza, de ez is több mint a semmi... Hátha legalább ennyit felfognak...

2009. jan. 23. 11:41
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én generációm Veres Pali bácsi tanácsain nőtt fel.Abból az időből származik néhány klasszikus. ( teherbe lehet-e esni olyan ágyban ahol mások előzőleg nemi életet éltek? Válasz: igen, csak nem az ágytól vagy lehet a kalmopyrint fogamzásgátlásra használni Válasz: erősen a két térd közé szorítani és amíg ne esik le biztos a hatás)

A mai fiataloknak a neten már rengeteg információ áll rendelkezésre. Ennek ellenére valami hihetetlen módon nincsenek tisztában saját testük működésével, de a fogamzásgátló működésével sem. Az információ halmazban rengeteg fél igazság, hülyeség van. Egyedül nem biztos, hogy képesek eligazodni az ismeretek között, de sokuknak a szülő sem segít helyre tenni a dolgokat.

A hatékony fogamzásgátlás nem kevés pénzbe kerül, ha ebből kihagyják a szülőt, a zsebpénzükből nem biztos, hogy telik rá.

2009. jan. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A link, amit bemásoltál egyszerűen a lejáratás példája. NEM a megtermékenyítéssel van a mai kamaszoknak baja, hanem hogy hogyan lehet teherbe esni. elég -e egy csepp vagy stb. egyetértek az előttem szólóval,s pluszban még hozzátenném, hogy e oldal nem a provokálásért hanem a segítségnyújtásért jött létre .
2009. jan. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A mostani terhes nőkkel annyi hülyeséget elhitetnek.

És ha hallgatsz anyáinkra akkor hülye vagy, mert ártasz a gyerekednek...

Szavazták már le válaszomat, pedig babát várok... "tudom" miről írok...

2009. jan. 23. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!