Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért irtóznak a pasik a szűz...

Miért irtóznak a pasik a szűz lányoktól?

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 21:31
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
85%

Gyors kapcsolatra irtóznak csak, én se választanék szűz lányt, mert sokat agyalog azon, hogy lefeküdjön velem, meg kell tanítani, fáj nekik, vérez stb.

Persze hosszú kapcsolatra sokkal nagyobb értéke van egy szűz lánynak, egyrészt önző okokból (én járok benne először vagyis az enyém valamilyen értelemben), másrészt pedig a csaj belső értékét növeli, hogy ennyire megválogatja, kivel fekszik le.

2010. okt. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
61%
Az elottem levok mind jol irtak. ha csak egy ejszaakas kaland kell akk tuti h nem szuz lanyok kozott keresgelek...nekem idaig 2 komoly baratnom volt, mind2o szuz volt, az egyik 1 ev utan, a masik 4honap utan adta nekem a szuzesseget, es az egy dolog h fajt nekik, de lehet ovatosan szepen csinalni...majd belejonnek, ha az ember komoly kapcsolatot keres akkor sokkal jobb szuz lannyal osszejonni. Ha meg nem szuz, hat nah...en nemjonnek ossze nem szuz lannyal komoly kapcsolat celjabol, egyelore...:P
2010. okt. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
33%
Én 3,5 éve vagyok a barátnőmmel, úgy hogy neki én voltam az első, nekem viszont ő a 2. Jobban örülnék ha neki is lett volna valaki előttem...mivel még fiatal (19) tuti benne lesz hogy ki akarja próbálni mással is...pedig tökéletes a kapcsolatunk minden téren..
2010. okt. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyes "férfiak" azért nem akarnak szüzekkel kezdeni, mert máshogyan kell bánni velük, mint egy tapasztalt nővel. Ehhez pedig túl sok figyelem kell, amit ők nem tudnak/akarnak ráfordítani.
2010. okt. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
én szeretném ha az lenne a nőm
2010. okt. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 Eddy21 válasza:
62%
Mindigis szűz lányra vágytam.Bár én kapcsolat szintjén, megnyugtató érzés hogy tudom csak én értem hozzá.Szűz csaj sokkal hálásabb ragaszkodóbb, viszont egy időzített bomba.Kérdés mikor jön rá hogy mással is ki akarja próbálni meghogy a szokásos többi...
2010. okt. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
100%
mert a farkuk vezeti őket:/
2010. okt. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
100%

előző válaszolónak:

ha azért dobja a kapcsolatot vagy félrelép hogy kipróbálja mással akkor nem szeret igazán szerintem... ha tényleg szeret szerintem nem gondolkozik ilyeneken

2010. okt. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
19%
Nagy részükből sajnos előbb-utóbb kibukik az hogy ki akarják próbálni majd mással is.
2010. okt. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
100%
ne általánosíts..:) én nekem például semmi bajom nem lenne egy szűz lánnyal , annak is meg van a maga szépsége..egyébként ha nekem tetszik és még szűz az + pont mivel onnan kiderül akár az is hogy nem adja oda magát senkinek csak úgy akármilyen szép is..:)
2010. okt. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!