Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz fiúk nem félnek a tapaszt...

Szűz fiúk nem félnek a tapasztaltabb lányoktól?

Figyelt kérdés
A mostani barátom még szűz, én már nem. Lehet belőle valami kínos szitu?
2009. jún. 16. 21:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%

Nem. Egy szűz fiú számára ez hatalmas nagy élmény. Na meg egy gyakorlottabb csajszinak is nagyon izgi egy "kis ügyetlenkedő" sráccal eljátszani.

Úgyhogy oda-vissza működik a dolog, nem egy ilyenről tudok, és ebben megerősítenek.

2009. jún. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
88%

ponti lyen előtt állok mint fiú és nem félek merremélem megértő lesz :)

am 15/F

2009. jún. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

Engem anno nem zavart.

Amúgy csak másnap tudta meg...

22/F

2009. jún. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%
Ne aggódj, a csajszika nagyon fogja élvezni, hogy ő vezethet be téged a rejtelmekbe :-) de komcsi !!
2009. jún. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

15/L 15/F

(lécci ne osszatok le a korunk miatt, nem azért tettem fel a kérdést, a szüzességem elvesztése most nem ide tartozik)

2009. jún. 16. 21:54
 6/15 anonim válasza:
44%
szerintem a korotok ideális.15 évesen általában már érettek rá az emberek..
2009. jún. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%

Ki osztott le?

Ne aggódj, tudom én a mai 15 évesek többsége bizony rendszeres nemi életet él, úgyhogy nem lepsz meg, ne aggódj!


Hát hiába, már a fiatalok sem a régiek ... :-D

2009. jún. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
33%
Azt nem mondanám,hogy elég érettek, de nem lehet vele mit tenni ha akarják úgyis megteszik. Én nem minősítek emiatt senkit, csinálja úgy ahogy ő jónak látja.
2009. jún. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer volt kisebb kellemetlen élményem, én mint csaj hagytam rá a dolgot a srácra, hogy csináljuk akkor amikor készen áll. 16 éves volt, 1 hónapja voltunk kb együtt, amikor éreztette hogy lehetne. Igazából számomra nem volt durva élmény, felvoltam készülve mindenre, elég hamar elment, amitől rosszul érezte magát, próbáltam megértő lenni, és bátorítani, hogy ugyanmár ez csak a kezdet milyen meneteket fogunk mi még produkálni blablabla... De kínosan érezte magát. Ha ilyesmi van éreztesd vele, hogy ez valahol természetes, majd lesz még jobb is.
2009. jún. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy a szűz fiúkkal mi van, de az biztos, hogy nekem felejthetetlen élmény volt, amikor 'elvettem' a barátom szüzességét.
2009. jún. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!