Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, megmagyaráznátok...

Lányok, megmagyaráznátok nekem ezt az idióta szokásotokat?

Figyelt kérdés

Amikor egy lánnyal pl. itt is, elkezdünk levelezgetni, ismerkedni...


Egy hullámhosszon vagyunk, pörög a beszélgetés, több levélváltás is volt már...

Én, a férfi, olykor bedobok egy vonzalomkifejező elszólást, de teljesen korrektül.


Példa: ma a haveromnál pakoltunk szekrényeket, és amikor hazaértem, utána válaszoltam a lánynak a levelére, és belöktem, hogy a mai pakolás után téged is simán felemellek most már. :D

Erre az a reakciója: haha, te engem nem fogsz felemelni. :D

Meg még egy ilyen ártatlan beszólásom volt, amikor az ajkak volt a téma, és mondtam, hogy biztos csókos ajkaid vannak, örülnék, ha látnám is majd őket. Erre: hát sajnálom, de nem mutatok képet róla.


Fő kérdésem: Ha egy sráccal jókat levelezel, és érzed rajta, hogy komoly/megbízható egyén, miért kell ilyen taszító kijelentéseket tenni? Azt hiszitek, ez által majd jobban fogunk küzdeni? Dehogy is. Engem pl. tökre lelombozott ez a két beszólása. Pedig amúgy egy teljesen értelmes lányról van szó, nagyon hasonló értékrenddel, érdeklődéssel.

A beszólásai miatt már nem is írtam neki, de ő sem nekem. :D


Kort és nemet is kérnék.


2015. febr. 15. 21:58
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 A kérdező kommentje:
Ha mind egyformák vagyunk, minek kellett mindet kipróbálni? :D
2015. febr. 15. 23:59
 62/70 anonim ***** válasza:
37%
meg mindig nekm kell rá írni 1 lányra ő is rám írhatna mindig csak a pasi teperjen ő is ha akar valamit
2015. febr. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 anonim ***** válasza:

Nem vagyok kövér! De köszönöm hogy valaki mégis annak tart!!!

A Kedves Kérdezőnek pedig üzzeném hogy nem kell mindent szó szerint venni! ;)

Másrészt pedig tényleg nem ismersz és ezért írtam azt amit!!

:))

2015. febr. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim ***** válasza:

Ja jó, csak dicsért, hogy milyen hasonlóak vagyunk, végre egy ilyen ember, hihetetlen. Aztán akkor ennyi? F asza :)


itt már rég only freind statuszba voltál


amit #10 es ir meg egy hulyeség, azert nem vagy sehol mert ezt a csajt mar reg el kellet volna hajtani messzire, ha csak nem baratot akarsz nőböl, de ugy latom nem.

gondolom ezutan bocsanatot is kertél töle h végkép elásd az egod, küzdeni ? küdjön a halál 1 zart ajtoval, mikozbe elmész 3 nyitott ajto melett.

én azt mondom add magad, ha nem tetszik neki lépj tovabb.

azta most aztan bedurciztatok annyira vicces majd hanyatt vágom magam a röhögéstöl.

30+F

2015. febr. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:

Szerintem a lány nem gondolta komolyan. De ha valaki nekem írna ilyet...énis kissé meglepődnék rajta,de ez nem jelenti azt,hogy sértőnek találnám...csak furcsa lenne,mivel gondolom még nem ismeritek egymást személyesen.

Ha fontos neked a lány,akkor szerintem írj rá...és kiderül,hogy ő is viszont kedvel-e

2015. febr. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:
azért nem esik olyan jól minden nőnek, ha célzásokat kap az 4. vagy akárhanyadik e-mail után. :D ilyenkor szűnik meg az az illúzió, hogy "Wow, micsoda pali, de jól lehet vele dumálgatni mindenféléről!, és de jó, még nem tett célzásokat arra, hogy megb...na".
2015. febr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:
#66: Nem mintha olyan sokan értékelnék a normális közeledést (mondjuk amit a kérdező írt, én abban férfiszemmel sem látok semmi rosszat vagy kihívót). Én se szoktam bunkózni, se célzásokat tenni akárhány levél után sem, mégse jutok semmire.
2015. febr. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 anonim ***** válasza:

Nos,igen én lennék az a lány akiről szó esett a fentiekben!

A Kérdezőnek üzenném,hogy mégis mit kellett volna arra válaszolnom hogy " a mai pakolás után,téged is simán felemelnélek" ??

Először is nem ismerjük egymást!! Attól,hogy volt pár beszélgetésünk még nem lettünk közeli ismerősök vagy stb.

Másodszor pedig ez a beszólás úgy hangzott,mintha rám lennél szállva és már azt tervezgeted hogyan viszel az ágyba... ami elég kiábrándító,mert nem ilyennek ismertelek meg.

Aztán ott volt,az amikor az ajkak volt a téma...ami szerintem nem egy szokványos téma első ismerkedésnél. Emiatt is furcsa volt. Ha évek óta ismernénk egymást,akkor azt mondanám oké, beszélgessünk ilyenekről. De egyáltalán nem ismerjük egymást!!! Az hogy megtudtad miket szeretek,mi a hobbim stb. még édes kevés!!!

A beszólásod pedig lehangoló volt számomra,mivel szimplán csak beszélgettünk..ez meg olyan hatást váltott ki bennem,mintha most rögtön fel akarnál szedni/vagy megcsókolni. Mint mondtam korábban csak beszélgetünk. Nálam ez nem egyenlő azzal,hogy most össze is jönnék veled.

Nem azt vártam el,hogy küzdj értem mert ezt nem akarom és nem is kértem!!

Az pedig hogy haragszol,hát most mit mondjak erre...akkor haragudj.

De én csak őszinte vagyok! Nem ismerjük egymást,és biztos vagyok benne hogy rajtam kívül még sokan vannak így vele hogy ezzel a beszólással "letámadtál". Ha személyesen ismernélek több éve és buliban lettünk volna,akkor azt mondom oké. Elnéztem volna neked ezeket a beszólásokat..de így nem. Hiszen hogyan tudtad megállapítani milyen vagyok pár levelezés után???

Mert szerintem ennyiből nem lehet kiismerni senkit! Ahhoz mindenképp kell a személyes ismeretség is!

Sajnálom,ha ezzel nem értesz egyet és besértődsz,de lásd be,hogy van abban igazság,amit mondok! Ha neked úgy jobb hogy a válaszaim miatt letiltasz meg stb. hát legyen. De később ha ugyanezzel a "szöveggel" majd másnál is megjárod,akkor ne gyere vissza hozzám hogy igazam volt!

#7-es köszönöm

#8-as Nem,nem kéretem magam!

#27 Teljesen egyetértek veled!


20/L

2015. júl. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 anonim ***** válasza:

Hmm..

Sokmindenről szó esett...


Szerintem a netes levelezések küzben nagyon könnyű félreérteni egymást.


Én futtottam bele erős félreértésekbe a lebelesések során olyan társaságban, ahol eleve személyesen ismertük meg egymást és több éven át rendszeresen voltak közös programok, összejövetelek.

És mégis...

Főleg, ha este, fáradtan írja valaki, v. este fáradtan olvassa.

2022. okt. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:

Egyébként a végén megtudtuk, hogy a szóban forgó hölgy 20 éves (volt a kérdés feltevésekor),

de a fiúról nem derült ki.

Én legalábbis nem láttam, hogy leírta volna, hogy hány éves (volt akkor).


Csak ennyit: "..Én, a férfi, olykor bedobok egy vonzalomkifejező elszólást..."

2022. okt. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!