Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, megmagyaráznátok...

Lányok, megmagyaráznátok nekem ezt az idióta szokásotokat?

Figyelt kérdés

Amikor egy lánnyal pl. itt is, elkezdünk levelezgetni, ismerkedni...


Egy hullámhosszon vagyunk, pörög a beszélgetés, több levélváltás is volt már...

Én, a férfi, olykor bedobok egy vonzalomkifejező elszólást, de teljesen korrektül.


Példa: ma a haveromnál pakoltunk szekrényeket, és amikor hazaértem, utána válaszoltam a lánynak a levelére, és belöktem, hogy a mai pakolás után téged is simán felemellek most már. :D

Erre az a reakciója: haha, te engem nem fogsz felemelni. :D

Meg még egy ilyen ártatlan beszólásom volt, amikor az ajkak volt a téma, és mondtam, hogy biztos csókos ajkaid vannak, örülnék, ha látnám is majd őket. Erre: hát sajnálom, de nem mutatok képet róla.


Fő kérdésem: Ha egy sráccal jókat levelezel, és érzed rajta, hogy komoly/megbízható egyén, miért kell ilyen taszító kijelentéseket tenni? Azt hiszitek, ez által majd jobban fogunk küzdeni? Dehogy is. Engem pl. tökre lelombozott ez a két beszólása. Pedig amúgy egy teljesen értelmes lányról van szó, nagyon hasonló értékrenddel, érdeklődéssel.

A beszólásai miatt már nem is írtam neki, de ő sem nekem. :D


Kort és nemet is kérnék.


2015. febr. 15. 21:58
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
73%

Van ennél jobb is..

Beszéltem egy lánnyal, nagyon aranyos volt, és a beszélgetés fenntartása érdekében kérdeztem h néz ki..erre jön a válasz h akkor a beszélgetést be is fejezhetjük, én is csak a külsőségre hajtok..


Na ezt magyarázzátok meg!

2015. febr. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim ***** válasza:
100%

#21


A csaj brutálisan ronda volt.

2015. febr. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 A kérdező kommentje:
21: ez gáz. Egyszerűen fel nem foghatom, miért mindig a negatív, rosszindulatú dolgokat kell feltételezni. Mintha amúgy neki amúgy nem számítana, hogy nézel ki. :D Érdekes felfogás.
2015. febr. 15. 22:14
 24/70 A kérdező kommentje:
- amúgy
2015. febr. 15. 22:15
 25/70 anonim ***** válasza:
60%
Ez a viselkedésük csak még érdekesebb, amikor előtte telesírják a környezetüket, hogy rájuk nem figyel fel senki, nem kezdeményeznek a pasik, pedig ők csak egy átlagos külsejű, szeretni tudó, odafigyelő srácot akarnak. Ja és persze komolyabban meg sem ismerik a másikat, de kapásból hárítanak, és eldöntik, hogy a másik ember nem is méltó arra, hogy ők komolyabban megismerjék. Tehát pár levél után "nem jön be". Még akkor sem, ha előtte meg agyba-főbe dicsérgetnek valakit.
2015. febr. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 A kérdező kommentje:
Kösz a tippeket. Néha olyan érzésem van, mintha az emberek nem tudnának mit kezdeni a nyitottsággal, barátságossággal. Olyan, mintha mindenkiben egy kicseszett gyanakvás lenne, olyan, mintha elhagyták volna a gyermeki énjüket. :D
2015. febr. 15. 22:17
 27/70 anonim ***** válasza:
85%
Fogd fel, hogy egy csaj nem irkálhat neked ilyeneket vissza, hogy "ó de várom már hogy emelgess", mert r1bancnak fogják nézni.
2015. febr. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 A kérdező kommentje:
27: abszolút igazad van, ezt meg is értem, de attól, hogy lecsapja a labdát, még nem kell annak nézni. Értékeltem volna, ha veszi a lapot, és kicsit játszunk. Ez még nem ri-bancság. :)
2015. febr. 15. 22:20
 29/70 anonim ***** válasza:
100%
#9: "Az pedig, hogy ki a megbízható, nem lehet eldönteni csak ha jobban megismerjük a másikat, persze személyes találkozások alkalmával." És mi van akkor, ha te elhívnád a másikat, de valami hülye indokkal lemondja? Akkor ez így a 22-es csapdája, mert nem bíztok a másikban a netes beszélgetések alapján, de ha meg elhív benneteket az illető, hogy jobban kiépüljön a bizalom, akkor hárítotok. Akkor mégis hogyan lehet a kedvetekre tenni? csak kíváncsiságból kérdezem, nem kötekedésből.
2015. febr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 A kérdező kommentje:
29: ne is mondd. Ugyanígy voltam egy csajjal. :D Messze lakik, nagyon elvoltunk, hosszas időkön át beszéltünk, aztán miatta nem találkoztunk. :D Akkor eldöntöttem, hogy nem szentelek hónapokat nőre, mert nem értékelik a törekvéseket.
2015. febr. 15. 22:22
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!