Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, megmagyaráznátok...

Lányok, megmagyaráznátok nekem ezt az idióta szokásotokat?

Figyelt kérdés

Amikor egy lánnyal pl. itt is, elkezdünk levelezgetni, ismerkedni...


Egy hullámhosszon vagyunk, pörög a beszélgetés, több levélváltás is volt már...

Én, a férfi, olykor bedobok egy vonzalomkifejező elszólást, de teljesen korrektül.


Példa: ma a haveromnál pakoltunk szekrényeket, és amikor hazaértem, utána válaszoltam a lánynak a levelére, és belöktem, hogy a mai pakolás után téged is simán felemellek most már. :D

Erre az a reakciója: haha, te engem nem fogsz felemelni. :D

Meg még egy ilyen ártatlan beszólásom volt, amikor az ajkak volt a téma, és mondtam, hogy biztos csókos ajkaid vannak, örülnék, ha látnám is majd őket. Erre: hát sajnálom, de nem mutatok képet róla.


Fő kérdésem: Ha egy sráccal jókat levelezel, és érzed rajta, hogy komoly/megbízható egyén, miért kell ilyen taszító kijelentéseket tenni? Azt hiszitek, ez által majd jobban fogunk küzdeni? Dehogy is. Engem pl. tökre lelombozott ez a két beszólása. Pedig amúgy egy teljesen értelmes lányról van szó, nagyon hasonló értékrenddel, érdeklődéssel.

A beszólásai miatt már nem is írtam neki, de ő sem nekem. :D


Kort és nemet is kérnék.


2015. febr. 15. 21:58
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
Szerintem arról van szó, hogy előjön a félelme, hogy sorozatgyilkos vagy, és hetet-havat kitalál, hogy milyen indokkal is ne találkozzatok.
2015. febr. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:
62%
viccek a mai nők komolyan meg filmesítem kassza siker lesz az tuti :D hogy otthon sírnak jaj nincs pasim végre lenne valaki az egyből le rázzuk meg ő biztos freddy krüger :D
2015. febr. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:
85%

(Láttál már kisbabát sírni? Néha kideríthetetlen, hogy mi a bánata. Próbálod etetni, de ellöki, nem éhes. Tisztába teszed, úgy is bőg. Ringatod, úgy is bőg. Egy szerető szülő még ezután is türelmesen próbál rájönni, hogy mit tehetne még és nem azt mondja, hogy jó, akkor bőgj tovább. Büfizteti, megmasszírozza a hasát, stb.)

Ha egy férfi meghátrál az első elé gördülő akadályon, az nekem garantáltan nem kell.

2015. febr. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:
#40: Az a baj, hogy a végén úgyis te jársz rosszul, hiszen nem jön össze semmi, elpazaroltál egy csomó időt és energiát, ráadásul még hazudnak is neked. Plusz majd a kedves válaszadók egy része is megpróbálja úgy beállítani, hogy csakis te vagy a hibás abban, hogy ez így alakult. Én azt tapasztaltam, hogy az itteni csajok közül elég sok a problémás emberke, akiknek sose tudnál a kedvére tenni. Komolyan félnek ezek mindentől és mindenkitől, de azért várják a sült galambot.
2015. febr. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
#43: Most komolyan gondolod? Tudod, nekem is sokszor hárítottak, gondoltam, csak próbára akarnak tenni, aztán mikor újra írtam nekik, nem válaszoltak, egytől egyig leléptek. Egy idő után meg már eleve úgy gondolod, hogy ha nemet mondanak, akkor hülye leszel keresni őket.
2015. febr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:
100%
ennyi! inkább élőben ismerkedek :) mint neten ott soha többé :D
2015. febr. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 A kérdező kommentje:

#43: Ne haragudj, de egy 20 éves lány nem egy kisbaba. Önálló gondolatai vannak, nagyjából kialakult személyisége. Értem, amit mondani szeretnél, de nem a legjobb példa. Nem arról van szó, hogy nincs bennem jüzdés. Ha értelmeznéd a kérdést, leesett volna, hogy pont azért írtam ki, mert bennem lenne akarat, van is, de ez mindhiába, ha a másikból ez kiveszik, vagy meg sem volt benne. Ez kétoldalú dolog, mármint a kommunikáció fenntartása, nem lehet elvárni csak az egyiktől azt, hogy elvarázsolja a másikat. Legalábbis én így vélem ezt.


#44: teljesen egyetértek ezzel.

2015. febr. 15. 22:50
 48/70 anonim ***** válasza:
meg minek teperjek tovább ha elhívtam 2x találkozi és le rázott? ezt fogja tenni 10edjére is :)
2015. febr. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
2015. febr. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 A kérdező kommentje:
Mekkora video :D:D:D Köszi.
2015. febr. 15. 23:10
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!