Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, megmagyaráznátok...

Lányok, megmagyaráznátok nekem ezt az idióta szokásotokat?

Figyelt kérdés

Amikor egy lánnyal pl. itt is, elkezdünk levelezgetni, ismerkedni...


Egy hullámhosszon vagyunk, pörög a beszélgetés, több levélváltás is volt már...

Én, a férfi, olykor bedobok egy vonzalomkifejező elszólást, de teljesen korrektül.


Példa: ma a haveromnál pakoltunk szekrényeket, és amikor hazaértem, utána válaszoltam a lánynak a levelére, és belöktem, hogy a mai pakolás után téged is simán felemellek most már. :D

Erre az a reakciója: haha, te engem nem fogsz felemelni. :D

Meg még egy ilyen ártatlan beszólásom volt, amikor az ajkak volt a téma, és mondtam, hogy biztos csókos ajkaid vannak, örülnék, ha látnám is majd őket. Erre: hát sajnálom, de nem mutatok képet róla.


Fő kérdésem: Ha egy sráccal jókat levelezel, és érzed rajta, hogy komoly/megbízható egyén, miért kell ilyen taszító kijelentéseket tenni? Azt hiszitek, ez által majd jobban fogunk küzdeni? Dehogy is. Engem pl. tökre lelombozott ez a két beszólása. Pedig amúgy egy teljesen értelmes lányról van szó, nagyon hasonló értékrenddel, érdeklődéssel.

A beszólásai miatt már nem is írtam neki, de ő sem nekem. :D


Kort és nemet is kérnék.


2015. febr. 15. 21:58
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
:DDD
2015. febr. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
84%

Ha valamelyik kérdésre (bármilyen kategóriában, de főleg ha itt) válaszol egy nő, akkor kap minimum 2-5 levelet, aminél legalább az egyik arról szól, hogy sz.pd le/meger.sz.kolna míg sikítanál/az utcán található hivatásos szinonimái/szexuális szokásaid utáni érdeklődés stb.

Hányingert lehet tőlük kapni, egy idő után el se olvasod a leveleidet.

Ja, kedvenc: sokan rád írnak (az állítólagos "normálisak"), beszélgettek, 2-3. levele már az exe és/vagy a nők szidásáról szól, hogy mindegyik egy utcasarki hivatásos, el kéne őket verni, míg csöndben nem maradnak, esetleg végleg stb

Ezek után kijelentik, hogy remélik az adott levelezőpartner a kivétel ebben a romlott társadalomban, mert szívesen találkozna vele mondjuk jövő héten... Te elmennél vele? Ha pedig udvariasan leírod, hogy szerinted nem vagytok egymáshoz illők és reméled, hogy megtalálja a hozzávaló nőt, akkor te is a szidalmazott csoportba kerülsz és megfenyeget.

Gyakorikérdéses "pályafutásom" óta 2 NORMÁLIS emberrel találkoztam, akikkel remekül elbeszélgettünk és úgy voltam vele, hogyha nem lenne barátom, akkor találkoznék velük személyesen is.

Én már alapból arra asszociálok az ilyen szexuális tartalmú üzeneteknél, hogy még egy nőket-bántalmazni akaró személyt takar, aki eddig sikeresen "elrejtőzött", mert az esetek 90%-ban ez derül ki.

2015. febr. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 A kérdező kommentje:
#52: aláírom, biztosan nagyon sok ilyen aberrált beteg férfi van itt, de könyörgöm, itt most nem erről van szó. Soha a büdös életben nem írtam olyat egy nőnek sem itt, sem élőben nem mondtam, hogy hogy ba...ám meg (barátnőn kívül), mert nem vagyok ilyen alpári. Itt arról van szó, hogy súlyos értékválságban szenvednek sokan, mert nincsenek tisztában azzal, hogyan illene lereagálni egy poénkodást, egy érdeklődést, egy baráti hangnemet. Egyszerűen képtelenek a helyén kezelni sokszor a kedves, közvetlen, de nem papucs hangnemet.
2015. febr. 15. 23:42
 54/70 anonim ***** válasza:
84%

53-es:

Te is ugyanolyan vagy mint minden nő.

Még is ki az, aki meg akarna verni téged azért, mert nem válaszolsz neki?

Biztosítalak, hogy az esetek 99%-ában egy kiéhezett csávóról van szó, akinek szüksége van egy kis beszélgetésre, társalgásra, flörtölésre, stb.

De te(és a többi nők) pont ezt szagolod ki, és nem is hagysz a szerencsétlennek lehetőséget, mert érzed rajtuk, hogy időt akarnak fektetni beléd, ezért hárítasz akárhogy csak tudsz.

A saját egód/érzelmeid miatt hagyod ott ezeket az embereket, nem azért mert aggresszívak, vagy bunkók.


Aki tapasztalt, az nem fogja a lelkére venni. De ezzel, amit itt leírsz, az átlag embernek csak jobban elveszed a kedvét, hogy ismerkedjenek nőkkel.


Összefoglalva tehát, csak azokkal jössz össze, akik lesz@rnak téged, mert akik érdeklődnek irántad, azokat eltaszítod magadtól, mert biztos sorozatgyilkosok.


Csak az a baj, hogy ezzel nem tanulnak azok, akiket lekoptatsz... és ide jönnek nyavalyogni erre az oldalra, és a bűvös kör folytatódik.

2015. febr. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:
Bocs, *51-es most azt hiszem.
2015. febr. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 A kérdező kommentje:
#52-esnek írod, de semmi baj :)
2015. febr. 15. 23:50
 57/70 anonim ***** válasza:
100%
Jó, ezt bebuktam: #52-esnek ment volna. :)
2015. febr. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:
okoska! ha kedves vagyok 1 nővel mindent elárulok neki és még is le szihopatázz meg fél velem talizni akkor mit csinálok rosszul? ne álltalánosícs te femé
2015. febr. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 A kérdező kommentje:
Hm...mindegy. Csak fura ez az egész nekem. Aztán, ha ezek után bezzeg egy szemét disznó lennék, akkor meg én lennék a közellenség, mert nem teperek a nőért! :D Istenem. :D
2015. febr. 15. 23:54
 60/70 anonim ***** válasza:
59 akkor mondják hogy jujj de szemetek ezek a pasik mind egyforma :D
2015. febr. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!