Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, megmagyaráznátok...

Lányok, megmagyaráznátok nekem ezt az idióta szokásotokat?

Figyelt kérdés

Amikor egy lánnyal pl. itt is, elkezdünk levelezgetni, ismerkedni...


Egy hullámhosszon vagyunk, pörög a beszélgetés, több levélváltás is volt már...

Én, a férfi, olykor bedobok egy vonzalomkifejező elszólást, de teljesen korrektül.


Példa: ma a haveromnál pakoltunk szekrényeket, és amikor hazaértem, utána válaszoltam a lánynak a levelére, és belöktem, hogy a mai pakolás után téged is simán felemellek most már. :D

Erre az a reakciója: haha, te engem nem fogsz felemelni. :D

Meg még egy ilyen ártatlan beszólásom volt, amikor az ajkak volt a téma, és mondtam, hogy biztos csókos ajkaid vannak, örülnék, ha látnám is majd őket. Erre: hát sajnálom, de nem mutatok képet róla.


Fő kérdésem: Ha egy sráccal jókat levelezel, és érzed rajta, hogy komoly/megbízható egyén, miért kell ilyen taszító kijelentéseket tenni? Azt hiszitek, ez által majd jobban fogunk küzdeni? Dehogy is. Engem pl. tökre lelombozott ez a két beszólása. Pedig amúgy egy teljesen értelmes lányról van szó, nagyon hasonló értékrenddel, érdeklődéssel.

A beszólásai miatt már nem is írtam neki, de ő sem nekem. :D


Kort és nemet is kérnék.


2015. febr. 15. 21:58
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
93%
Miért élitek bele magatok ennyire az internetes ismerkedésbe? Sokadjára teszem fel ezt a kérdést.
2015. febr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:
100%
magatokat*
2015. febr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 anonim válasza:

Nem mindenki tolerálja a célzásokat, illetve ami neked szimpla szöveg, hathat célzásnak.

Az pedig, hogy ki a megbízható, nem lehet eldönteni csak ha jobban megismerjük a másikat, persze személyes találkozások alkalmával.

2015. febr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 A kérdező kommentje:
Oké értem. Pedig csak poénnak szántam tényleg. Amúgy elég jól elbeszélgettünk eddig, és ezért is sajnálom. :D De az van.
2015. febr. 15. 22:04
 15/70 anonim ***** válasza:
85%
Elég idegesítőek ezek a "poénos" beszólások.
2015. febr. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 anonim ***** válasza:
66%

Nem értem a csaj reakcióját. :D

Én erre simán visszaírtam volna, hogy "Még mielőtt felemelsz, hadd rakjak a derekamra egy vasövet. Lássuk, így is elbírsz-e. :D"

15/L

2015. febr. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 anonim ***** válasza:
89%

Hidd el, a nők se tudják ezt megmagyarázni. :)

Egyszerűen ilyen furák.


Egy magyarázatom azért lenne rá:

Nem volt biztos benne, hogy megfelel a te elvárásaidnak, ezért jobbnak tartotta, hogy eltaszít téged magától, mert nem érezte az 'érzelmi kapcsolatot' köztetek.


Jobb egyébként, ha élőben ismerkedsz lányokkal, mert így nem igen tudod átadni az érzéseidet.

A nők például pedig nem akarják tárgynak érezni magukat. Érezni akarják a törődést, és azt, hogy te nem ugyanolyan vagy mint a többi.


Szerinted melyik lány izgulna fel arra(vagy csak nem is felizgulna, hanem érdekesnek tartaná...) hogy az értékrendről beszélsz? Valószínű ez volt a gond.


De honnan tudnám pontosan, csak 18/F vagyok.

2015. febr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 A kérdező kommentje:
Kellehür nem neten ismerkedem, csak egy komment kapcsán írt rám. Tehát ő írt rám, igen. :) Jól eldumálgattunk, tényleg értelmesnek tűnő egyetemista lány volt, de hihetetlen, hogy már semmit sem lehet poénkodni, mert besérül rajta valaki. Most jobb, ha ilyen komoly, nyavalygós témákat hoznék fel mindig? A legtöbb területen jókat beszélgettünk, és fura, a komolyzenét is szereti, néha én is hallgatok ilyet. Csak fura, hogy a sértődöttség mindig erősebb a tenni akarás mellett. Könnyen feladják a népek.
2015. febr. 15. 22:11
 19/70 anonim ***** válasza:
100%
Ó, hányan csinálnak olyat, hogy egyik nap még milyen jó vagy, utána meg szó nélkül eltűnnek. A legtöbben nem gondolják komolyan az ismerkedést, vagy csúnyák/kövérek/önbizalomhiányosak stb., esetleg rettegnek, hogy biztosan megölöd őket, ha esetleg találkoztok.
2015. febr. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
87%
Interneten általában ez úgy megy, hogyha azt írod a csajnak, hogy nagyon szép, akkor a csaj szerint te csak meg akarod b#szni őt. The stupidity of woman logic.
2015. febr. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!