Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megmagyaráznátok hogy engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmagyaráznátok hogy engem miért nem tud senki se szeretni? L/23

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem ismertek. De az igazat fogom írni. Még soha egy pasimat sem bántottam meg, még is elhagytak elég hamar 2-3 hónap után. Pedig kedves, odaadó, megértő tudnék lenni egy párkapcsolatban. Vannak rossz tulajdonságaim is csendesebb vagyok mint egy átlag ember. Ráadásul még szexuális kapcsolatom se volt senkivel.
2014. okt. 9. 13:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ennyi alapján nem fogjuk megmondani. Ahhoz kéne beszélgetni pár órát.
2014. okt. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szia!Én pont ilyen lányt keresek,ha van kedved írj ram
2014. okt. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Túl kevés az infó.. Ebből senki nem fog tudni semmi értelmeset mondani. Miért nem tud szeretni senki ? Szeretető vagy ? Milyennek látod magad ?
2014. okt. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne sértődj meg a felvetéséemen, de ha 23 vagy, akkor jó esetben 20-30 év közötti párt keresel magadnak ugye? Nos, azt is írtad, hogy nem volt még szexuális kapcsolatod, ráadásul azt is írtad, hogy 2-3 UTÁN hagynak el...

Nem lehet, hogy azért hagynak el, mert nem akarsz velük lefeküdni? Egy 20-30 év közötti férfinek szexuális igényei is vannak! (jó esetben) Ha össze jönnék egy csajjal, és 3 hónap után sem engedne semmilyen szexuális közeledésnek, lehet én is dobbantanék, mert azt hinném, hogy nem működik a kapcsolat..

28/F

2014. okt. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
a csendesebb tulajdonság nem biztos, hogy hátrány, lehet, hogy a pasijaid pont olyanok voltak akik szerettek vna kicsit több életet a kapcsolatban (nem bulizás orrvérzésig).
2014. okt. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Lehet nem is nőnemü a kérdezô?
2014. okt. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem arról volt szó hogy nem feküdtem le volna senkivel.
2014. okt. 9. 13:31
 8/16 menta34 ***** válasza:
Megsúgom, hogy komoly ideig húztad a 2-3 hónapokkal...
2014. okt. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 datass ***** válasza:

Ahogy írták előttem páran egyszerűen túl kevés az információ rólad hogy tudjunk tanácsot adni/segíteni...


Magaddal meg vagy elégedve? (kinézet elsősorban)

2014. okt. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
szia gondolom mar tobb ezer privit kaptal :D de ha van kedved en ismerkedni irj ram en nagyon szeretnek vegre egy ilyen baratnot aki odaado es tud szeretni nem pedig megcsal fuvel faval...19/F
2014. okt. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!