Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megmagyaráznátok hogy engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmagyaráznátok hogy engem miért nem tud senki se szeretni? L/23

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem ismertek. De az igazat fogom írni. Még soha egy pasimat sem bántottam meg, még is elhagytak elég hamar 2-3 hónap után. Pedig kedves, odaadó, megértő tudnék lenni egy párkapcsolatban. Vannak rossz tulajdonságaim is csendesebb vagyok mint egy átlag ember. Ráadásul még szexuális kapcsolatom se volt senkivel.
2014. okt. 9. 13:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nehogy bedőlj annak, hogy túl sokat vártál a szexszel. Én nem is akarnám elsietni, és nyugodtan várd ki azt a pár hónapot legközelebb is. Ha valakit igazán érdekelsz, akkor türelmes lesz.


Egyébként meg a leírtak alapján nincs semmi baj veled, de ennyiből tényleg nem lehet megmondani.

2014. okt. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is az lehet a baj, hogy nem volt szex. Nem ez a legfontosabb dolog, de sokat számít. Ha ennyi idő alatt nem sikerült eljutni komolyabb dolgokig, akkor valami baj van. Bár én inkább megoldás párti vagyok, meg kell beszélni. Én azért kíváncsi lennék :) 23F
2014. okt. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Megmagyaráznád minek írod ki 11-nél többször ezt a kérdést?Magány okozza vagy egyéb?
2014. okt. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

20-on évesen már elég unalmas tud lenni a szájrapuszi és a parkbansétálás. Azt meg, hogy felmenjetek egymás lakásába se lehet sokáig húzni úgy, hogy nincs simogatás,petting, hosszú csókolózás. A hosszú csókolózásból meg jobb esetben szexre kerül sor. Szerintem ez is lehetett probléma.


Bár ez meg mind abból következik, hogy te nem kezdeményeztél náluk szeretkezést. Hiába írtad, hogy akár lefeküdtél volna valamelyikkel,mégsem történt meg.Vagy ők nem vonzódtak úgy hozzád, vagy te nem vonzódtál hozzájuk annyira, hogy komoly dolog sülhetett volna ki belőle.


Szerintem a következő férfit érdemes tesztelned.Minél több találkozás,érintkezés,ölelés,csókok, együtt töltött hétvége és lehet másként alakul. Felesleges várni,a szex egy tök természetes dolog.

2014. okt. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
De ők sem hozták fel a szex témát.
2014. okt. 9. 15:43
 16/16 anonim ***** válasza:
Hehe, tudom nem társkereső, de megismernélek :) 23F
2014. okt. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!