Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, megmagyaráznátok...

Lányok, megmagyaráznátok nekem ezt az idióta szokásotokat?

Figyelt kérdés

Amikor egy lánnyal pl. itt is, elkezdünk levelezgetni, ismerkedni...


Egy hullámhosszon vagyunk, pörög a beszélgetés, több levélváltás is volt már...

Én, a férfi, olykor bedobok egy vonzalomkifejező elszólást, de teljesen korrektül.


Példa: ma a haveromnál pakoltunk szekrényeket, és amikor hazaértem, utána válaszoltam a lánynak a levelére, és belöktem, hogy a mai pakolás után téged is simán felemellek most már. :D

Erre az a reakciója: haha, te engem nem fogsz felemelni. :D

Meg még egy ilyen ártatlan beszólásom volt, amikor az ajkak volt a téma, és mondtam, hogy biztos csókos ajkaid vannak, örülnék, ha látnám is majd őket. Erre: hát sajnálom, de nem mutatok képet róla.


Fő kérdésem: Ha egy sráccal jókat levelezel, és érzed rajta, hogy komoly/megbízható egyén, miért kell ilyen taszító kijelentéseket tenni? Azt hiszitek, ez által majd jobban fogunk küzdeni? Dehogy is. Engem pl. tökre lelombozott ez a két beszólása. Pedig amúgy egy teljesen értelmes lányról van szó, nagyon hasonló értékrenddel, érdeklődéssel.

A beszólásai miatt már nem is írtam neki, de ő sem nekem. :D


Kort és nemet is kérnék.


2015. febr. 15. 21:58
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
97%

Nem tudom, ezt igazán ő tudná megmagyarázni. De leeht, hogy ő sem.

"Veszélyes" dolog a netes ismerkedés, könnyen félre lehet éreni a másikat, mert ugye nem tudjuk, hogy ki ül a monitor másik végén, milyen szándékai vannak. Sajnos mára totál bizalmatlan lett sok ember (nem örülök neki, de köztük vagyok én is) Gondolom a sok csalódástól...


Nekem is volt/van pár olyan fiú, akivel levelezek/tem itt, de valahogy mindig megreked a dolog. Hozzáteszem van amikor az én hibámból is.

Olyan "ismerkedéssel" meg nem tudok mit kezdeni, amikor random módon rámírnak, hogy: "leszopsz?"

2015. febr. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim ***** válasza:
88%
velem történt :D írkálunk néha be lökök pár bókot tetszünk 1 másnak elhívom randira a válasz félek veled találkozni mi van ha 1 pszihopata vagy :D f**king női logik :D de nekem sír hogy nincs pasija de esélyt se ad hogy megismerjen :D
2015. febr. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
42%

Én meg pont az ellenkezője vagyok. Mindig nyitott és barátságos vagyok mindenkivel akivel neten beszélgetek, és túlságosan közel engedem magamhoz őket. Sajnos vagy nem sajnos mindenkiben csak a jót keresem és meg sem fordul a fejemben hogy az illető akár egy 60 éves perverz is lehet aki 16-nak adja ki magát... szerintem fogok még az élettől pofont kapni emiatt..

Szóval nem árt egy minimális gyanakvás a lányok részéről az ismeretlen emberek felé, de a te kis beszólásaid ártalmatlanok voltak, nem kellett volna a csajnak ilyen komolyan venni ezeket, de hát ez van, nem mindenki rendelkezik jó humorérzékkel:).

15/L

2015. febr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 A kérdező kommentje:
Crip4life: de képzeld azt el, hogy hónapokat beszélgetsz minden nap egy emberrel, képeket is láttok egymásról, amik nem kamuk, mert faceről leigazolható, meg mindent tudtok egymásról, és ennek ellenére úgy kell kb. meggyőzni egy ártatlan találkozásról. :) Nem járás, csak találkozás. Érdekes ez.
2015. febr. 15. 22:29
 35/70 anonim ***** válasza:
84%
#31: Azért a normális, megbízható embereket egy idő után ki lehet szűrni. Másrészt meg ha nyilvános helyen, fényes nappal találkoztok, jóval kisebb a rossz élmény esélye. De ha ennyire rettegtek, akkor legalább ne sajnáltassátok folyton magatokat, hogy senki nem néz rátok, nálatok nem kezdeményez senki stb. Rossz érzés, amikor valaki normálisan elbeszélget veletek, kialakul a szimpátia, erre eltűntök vagy hárítotok.
2015. febr. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 anonim ***** válasza:
én 2 hónap után hívtam el képcsere volt meg mondtam hol lakom erre ez a válasz :D különben is cukrázdába hívtam őt nem pedig 1 erdőbe de az ilyen megérdemli a magányt :D
2015. febr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:
#34: Nálam is volt már ilyen, beszélgettünk nem egy lánnyal, aki panaszkodott, hogy senkinek sem kell, sokukról lerítt az önbizalomhiány, én próbáltam győzködni őket, hogy értékesek stb. Tényleg hónapokig beszélgettünk, nem is nyomultam, de amikor kezdeményeztem, akkor rendszerint valami hülye indokkal álltak elő (túl sokat tudok róla, és ezért rosszul érezné magát egy találkozáskor, egy másik leányzótól megkaptam, hogy mi van, ha közben beleszeretek másba, egyébként se tudnánk találkozni a távolság miatt), ami meg kifejezetten rosszul tud esni.
2015. febr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
87%
Statisztika: netes társkeresőn a találkozáskor a fiúk első számú félelme hogy a csaj kövér. A nőké pedig az hogy a csávó sorozatgyilkos.
2015. febr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:
37! meg írtam neki hogy nálam nem számít a külső de tényleg nem meg nem voltam túl nyomulos se de ezeknek mit sem ér az ember szava
2015. febr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 A kérdező kommentje:
:37: teljesen megértelek. Az a gond, szerintem fel sem fogják, hogy egy ártatlan találkozó még semmire sem kötelezi őt. Nálam ez konkrétan úgy volt ezzel a lánnyal, akivel hónapokat beszélgettem, azt a kifogást hozta, mi van, ha annyira leblokkol élőben, és beégne előttem? Vagy pedig, annyira jól éreznénk magunkat, hogy aztán szomorú lenne, ha hazamennék. :D :D :D Kabaré :)
2015. febr. 15. 22:40
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!