Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Megmagyaráznátok ezt nekem?

Fiúk! Megmagyaráznátok ezt nekem?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel nagyon jól megértjük egymást, mégis van, hogy kb. egy hétig se jelentkezik. Teszem hozzá ez azért is fura, mert mindig jól elvagyunk, hülyülünk, komolyabb dolgokról is elbeszélgetünk és a kémia is nagyon a levegőben van. Legutóbb már azon se lepődtem volna meg, ha megcsókol. Végül nem tette, talán nem mert...Na szóval, miért feledkezik meg rólam? Mi lehet az ok?

2014. ápr. 9. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Biztos kapcsolatban vagy és ezt ő tiszteletben tartja, meg lehet sokan vesznek körül állandóan és nem akar mobbing áldozata lenni, illetve teret akar neked hagyni mert nem akar tolakodó lenni.


Hány éves vagy amúgy? Az segítene egy kicsit körülhatárolni a dolgot. Írhatsz privit is ha gondolod.

2014. ápr. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én tippem, attól fél, hogy visszautasítod. Lehet mert túl jó nőnek tart. Esetleg ugy gondolja, hogy ez elrontaná a haveri kapcsolatototkat a későbbiekben... Gondolom nincs neki csaja, de nyugodtan kezdemenyezhetsz te is, kérdezz rá, hogy mi lenne HA. Ez manapság nem stósz.
2014. ápr. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon sok csajnak az. Sajnos.
2014. ápr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!