Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Megmagyaráznátok ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Megmagyaráznátok ebben a mondatban a logikát?

Figyelt kérdés
"Attól, hogy nem kereslek, még hiányzol."
2012. jún. 16. 13:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ebben semmi logika nincs. Az első tagmondat ellent mond a másiknak.
2012. jún. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mit nem értesz ezen?:) Nem hívlak fel,de ez nem jelenti azt,hogy nem hiányzol.
2012. jún. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy az hogy nem keres, nem azt jelenti hogy hiányzol neki.
2012. jún. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ja,és ezt szakítás után tudom elképzelni.
2012. jún. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mármint nem azt jelenti hogy nem hiányzol neki.
2012. jún. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem keres, mert nincs ideje, faradt, van mas dolga is, stb... de ettol meg szeret, hianyzol neki...

MOST ERTED DRAGA? ;)

2012. jún. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Értem, csak ha nekem hiányzik valaki, akkor keresem, akkor is ha mondjuk fáradt vagyok, mert 2 percre akkor is fel tudom hívni...
2012. jún. 16. 13:45
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát tudod, vannak emberek akik hidegebbek, nem annyira érzelmesek.Van akinek a karier a fontos, van aki nem érzi szükségét hogy folyton hivja a barátnőjét, mivel van elég elfoglaltsága.Igazából ez embertől függ. Kifoghatsz olyan pasit, aki folyton keres, na abból hamar kiábrándulnál.
2012. jún. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem keres mert mondjuk nem akar zaklatni azzal hogy minden második órában felhív.


Nekem is hiányzik egy lány, mégis 1 hónapja még csak egy levelet se váltottunk. Nem akarom zaklatni mert úgy vettem észre hogy nem érdeklem

2012. jún. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha tényleg hiányoznál neki akkor keresne.
2012. jún. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!