Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Megmagyaráznátok ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Megmagyaráznátok ebben a mondatban a logikát?

Figyelt kérdés
"Attól, hogy nem kereslek, még hiányzol."
2012. jún. 16. 13:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
van aki nem hajlandó félretenni a büszkeségét és felkeresni a másikat,bár belül gyötrődik és tehetetlen...az ilyenek arra várnak hogy az az illető akinek szánják a mondatot keressék meg őket:D érted?:) vagy bonyolult volt?
2012. jún. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
vagy esetleg várja hogy te keresd ....
2012. jún. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A barátom másik városban dolgozik, mint ahol a családja él. Mikor hazamegy nagyon elvan velük és egyéb otthoni dolgaival foglalva és olyankor arra koncentrál. Ilyenkor kevésbé intenzíven keres, de attól még hiányzom neki és szeret.
2013. máj. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem is ezt mondta a barátom. Plusz hozzátette, hogy "ö ilyen".

Èn meg mondtam neki, hogy akkor rendben, maradjon ilyen.

Nekem viszont olyan emberre van szükségem, aki nem csak akkor hív, ha valamit akar, hanem simán azért is felhív, mert hallani akarja a hangomat. Aggódik.

Mindenkinek van 1-2 perce, hogy keressen, ha hianyzik neki valaki.

Akinek nincs, az hazudik.

2014. ápr. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!