Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, még ezek után is azt...

Lányok, még ezek után is azt mondjátok, hogy minden esetben a fiúk a hibásak, hogy nincs barátnőjük?

Figyelt kérdés
Ha egy fiú mindenféle típusú lánynál mindenféle módszerrel próbálkozik de mindig az jön elő, hogy a lányok lerondázzák meg esélyt sem igazán adnak neki, akkor azért elgondolkozik az ember, hogy talán mégsem a fiúval van a baj, hanem a lányok felszínessége a gond. Meg azért tényleg durva, hogy egy lány sem tart egy fiút helyesnek, én még ilyet nem láttam, de nagyon úgy tűnik, engem csak rondának tudnak nevezni a lányok, ismerkedni meg pusztán külsőm láttán sem akarnak, mert hát ronda vagyok és barinők még kigúnyolnák, ha ilyen fiúval jelenne meg, hiába kedves, humoros, megértő, egy ilyen fiú kinek is kell, legyen magas, jóképű, de bunkó és mindjárt népszerű kislány lesz a barinők előtt. Már csak a hello kitty kell.^^
2014. ápr. 8. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Arra még nem gondoltál, hogy... ronda vagy?!
2014. ápr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

na és, én meg kövér vagyok. rám a ronda fiúk se bagóznak, mert ez a legcikibb dolog a világon. akkor most menjek a Dunának?

majd lesz valakid. (kivéve, ha kövér vagy, mert akkor tényleg nehéz)

2014. ápr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
de te hány éves vagy, mert nem tudom, milyen korosztály mondja a másik szemébe, hogy ronda? 12 évesek?
2014. ápr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"ha ilyen fiúval jelenne meg, hiába kedves, humoros, megértő, egy ilyen fiú kinek is kell, legyen magas, jóképű, de bunkó és mindjárt népszerű kislány lesz a barinők előtt."


Megint általánosítasz.

Akárhányszor kérdezed ezt meg, nem mi leszünk a hibásak a bénaságod miatt. Ha ronda vagy akkor nincs mit tenni, te kezdenél ronda lánnyal? Persze, hogy nem.

Ha meg itt kérdezgetsz hülyeségeket semmi nem fog változni, ha olyan ronda vagy akkor léteznek plasztikai sebészek.

Ja tudom, az túl drága vagy tetszőleges kifogás...

Ha akarnál barátnőt tennél érte, nem itt sírdogálnál.

2014. ápr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
kisugárzás...
2014. ápr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2-es, fogyásra gondoltál már? Ha valaki kövét azon lehet segíteni: nem kell zabálni.
2014. ápr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az emberek felszínesek, legyen fiú vagy lány, alapvetően először mindenki a külsőt nézi(ezt páran tagadják), de ne törődj ezzel, mert nem hiszem, hogy a világ összes lányánál próbálkoztál, az ízlések nem egyeznek meg, és valakinek te vagy a tökéletes :) csak várj rá türelmesen és ne hagyd elmenni
2014. ápr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bárki, bármit mond a külső fontos. Hogy lennél együtt olyan emberrel aki testileg nem vonz?
2014. ápr. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!