Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Én csinálok valamit rosszul?...

Én csinálok valamit rosszul? Nem jól gondolom a dolgokat? 21/L

Figyelt kérdés
Szóval az lenne a problémám ,hogy nekem nem megy a szex szerelem nélkül ,érzelmek nélkül.Elszalasztottam egy jó srácot ,csak azért ,mert nem feküdtem le vele mikor ő akarta ,én korainak éreztem. Randiztunk párszor és tetszett is viszont kiakadt,mikor nem mentem fel hozzá dvd-ni.Nem akartam vele kiszúrni ,de nem tudtam volna lefeküdni vele.Valahogy én túl variálom a dolgokat,a mai lányok hamar adják magukat de nekem fontos a kötődés a szeretet.Viszont szeretem a szeretkezést nem azzal van,bármi gondom,csak én tényleg szeremből szeretem csinálni ezért sokan hülyének néztek már-

2015. jan. 25. 22:11
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Nagyon,köszönöm az eddigi válaszokat ! Azért biztató,hogy vannak,akik még hasonlóan gondolják a dolgokat!:)
2015. jan. 25. 22:50
 22/23 anonim ***** válasza:
Valóban felesleges és értelmetlen érzelmek nélkül csak úgy lefeküdni valakivel. Nem erről kell szólnia a dolognak. Nem is szabad engedni annak, aki ezt várná el.
2015. jan. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Már kicsit régebbi a kérdés, de remélem még elolvasod!


Ha te flúgosnak mondod magad emiatt a felfogás miatt, akkor én már igazi komplett idiótának számítok, mert 26 évesen még nem találtam meg azt a nőt, akit méltónak tartok arra, hogy vele feküdjek le először.


Szerintem ez a gondolkodásmód lenne a normális, csak éppen manapság a világ van kifordulva magából, és manapság az erkölcs olyan, mint a jamaikai síugró:

Biztos van, csak valahogy senki sem tudja, hogy néz ki!

2015. jan. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!